Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kisfiú után bevállaltad a...

Két kisfiú után bevállaltad a harmadikat? Kislány lett?

Figyelt kérdés
Két kisfiam van, a nagyobb 3 éves a kicsi 3 hónapos. A terhességem feléig abban a tudatban éltem hogy kislányom lesz, de a genetikai uh-n közölték velem hogy itt bizony egy fütyi van. Hazáig bőgtem nagyon csalódott voltam. Amikor megszületett örültem, hogy gyönyörű és egészséges. Most meg foglalkoztat a gondolat, hogy milyen jó lenne egy kislány is. Csak az a baj, hogy nincs semmi biztosíték arra hogy a harmadik kislány lenne...
2011. márc. 18. 10:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Csak ne legyél olyan elvetemült mint nagynéném. Megfogadta addig szül amíg nem lesz egy lánya. 11. lány lett (nem vagyunk brazilok)
2011. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
nálunk 3. kislány lett
2011. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ha csak azert vallanal harmadikat, hogy hatha kislany lesz akkor inkabb ne. :( Nem rosszindulatbol mondom de ha tenleg ismet kisfiu lesz??? Ha ugy allnal hozza, hogy 3 gyereket akarok barmi aron de jo lenne ha kislany lenne a 3-dik de az sem baj ha fiu. Igy teljesen mashogy hangzik. Gondold nagyon at. Nekem csak egy kisfiam van de a kolegam peldajat tudom neked felhozni. Nekik 4 fiuk van, nagyon szerettek volna kislanyt. Vegul kiderult, hogy a ferfi fiu spermai egeszsegesek a lanyok meg nem. Tehat lany baba nem is maradna meg nekik, mert ha megis foganna elvetelne a kismama. Nem mondom, hogy nallatok is ez a helyzet, deki tudja.


Tudom, hogy ez nem vigasztal teged de en masodikra is kisfiut szeretnek es nagyon irigyellek. :))) Persze barminek orulok nem az a lenyeg de ez a titkos vagyam.

Remelem jo dontest hoztok, sok sikert.

2011. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
bevállaltam...életem legjobb döntése volt...már 16 éves,és imádom..::)))) ( persze a fiúkat is)
2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 gyerekem van.Az első kettő lány lett.Utánna mindenképp szeretett volna a férjem egy kisfiút is.Belevágtunk s kisfiú lett.Aztán 7 év után úgy gondoltuk jó lenne még egy kisfiú s az is lett.Így most így néz ki a felállás 13,11 évesek a lányok

8 éves és 15 hónaposak a fiúk.

2011. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A hugom mindhárom gyermeke fiú,egy rokonnál a 3. lány lett.
2011. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősőm is így volt ezzel. Az első fiú lett, de mivel ugye első gyerek neki csak az számított, hogy egészséges legyen. A másodiknál már ott motoszkált benne, hogy lehetne kislány is, de ő is fiú lett. Végül bevállaltak a férjével egy harmadik babát, aki viszont már kislány. Most boldogan neveli a 7 és 4 éves fiait, és a 1,5 éves kislányát( valószínű, hogy még negyedik gyerek is lesz náluk, hogy kiegyenlítődjön a fiúk- lányok aránya). Úgyhogy ne add föl a reményt! :) Bár egy harmadik fiú se lenne rossz, akkor legalább el lennél kényesztve, mint a család egyetlen hölgy tagja. Szóval nézd mindenek a jó oldalát!;)
2011. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak 3 fiú után született lánya. Utána lett még egy ötödik, szintén fiú:)
2011. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

még csak két fiúnál járok, de harmadikra is azt szeretnék, persze max 2,5év korkülönbséggel. Így ők lennének a 3 testőr! állati jó lenne.

aztán 4dikre jöhet egy kislány, akit majd megvéd a 3 okos bátyja

2011. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szintén nagyon lányt szeretett volna a két fia után, de a 3. is fiú lett, nagyon örült neki is. Egy másik barátoméknál pedig lányok voltak, ők már fiút szerettek volna, de nem jött össze, ismét lányuk született 2 hete.
2011. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!