Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisfiamnak fáj a...

3 hetes kisfiamnak fáj a pocija. Nem egyfolytában fáj, hanem hullámokban jönnek rá a görcsök. Szemmel láthatóan erőlködik, a lábait is húzgálja fel, a kis feje vörösödik az erőlködéstől. Kaki nem volt este 7 óra óta. Mivel tudnék segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Hasmasszírozást, lábtornáztatást, büfiztetést, hason fekvést, hátsimizést próbáltam, nem igen segített.
2009. ápr. 10. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az segített, ha ölben volt. Meg az Espumisan cseppek, és reggel a cukrozott kamillatea (a kakilás megindulása érdekében, de ezt csak akkor kellett adnom neki, ha már 2-3 napja nem volt kaki).
2009. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy osdi, de nalunk bavalt a lazmerozes:)
2009. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémnek az szokott segíteni, ha hagyom őt egy kicsit meztelen fenékkel a hátán a pelenkázón. Ő kitornázza, én csak állok mellette, hogy elkapjam, ha sikerül:), néha fél óra is kellett neki, de ott jól elvolt, nem sírt.

Én nem használnék komolyabb segédeszközt, még az is normális ha két három naponként kakálnak, ő meg csak fél napja nem kakált.

2009. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnyitottam a vizcsapot es a zubogo viz hatasara lenyugodott,de nem mindig.Ilyenkor mindig olbe vettem.Autokazas is lenyugtatta.
2009. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a gripe water vált be.
2009. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Kakilt egyet (csak kitornáztuk:)), aztán szopizott, közben jött néhány puki is, viszont közvetlen szopi után sugárban visszajött egy csomó tej. Egyébként is szokott bukni, de ez a szokásos mennyiségnél több volt.
2009. ápr. 10. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét. Lehet, hogy nem volt annyira éhes, most meleg van, talán kevesebbet esznek (az enyém legalábbis igen), inkább iszik. 4 hónapos, és adok neki plusz teát is, elfogadja.


Szóval nem izgulni!!! Természetes folyamatok ezek! :) Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

2009. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!