Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vennétek egy csomagolt...

Ha vennétek egy csomagolt (nem kiállított) gyerekülést 6 hónapos babának, leszednétek a huzatot és kimosnátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem mostam ki. Nem csupaszon ül bele, és nem is fogja nyalogatni :)
2011. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted gyárilag csomagolt? Ha igen akkor nem mosnám ki!..
2011. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azért ennyire nem kell félteni a kicsiket. Semmi olyan dolog nincs rajta amitől baja lehet, meg amúgyis nem meztelenül teszitek bele. Manapság már kezdik a szülők a túlzott sterilkedést, ami viszont szintén káros.
2011. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Nincs nekem annyi szabadidőm. :)
2011. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kimostam, mert olyan "festékszaga" volt. Utálom az újonnan vásárolt termékek műszagát, a már megszokott öblítő illatát viszont nagyon szeretem - így kisfiam ülésének huzatát is kimostam. Végül is eggyel több vagy kevesebb mosnivaló már nem mindegy?! :)
2011. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél még kimostam volna, de nem volt autónk. Másodiknál nem mostam ki, de esélyem sem volt rá, mert apa akkor vette, amikor a koraszülött osztály anyaszállóján kuksoltam. :) Abban vittük haza a picit.
2011. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én a hordozóról leszedtem és kimostam:) De az kiállított darab volt és újszülöttet vittünk vele. Ez most csomagolt lesz és már nagyobb a fiam, szerintem sem mosom ki, csak megerősítést vártam ebben a témában:) Nem azzal van a baj, hogy kimossam, mert azt akár a 15 perces programmal is ki lehet, csak lusta vagyok levennni és visszatenni, némelyiknél sokáig tart:)

2011. aug. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!