Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen termékek olcsóbbak a...

Milyen termékek olcsóbbak a Brendon-ban, mint máshol?

Figyelt kérdés
Pl. én tegnap a babakekszet direkt megvettem a dm-ben, gondoltam ott a legolcsóbb, és a Brendon-ban 150 Ft-tal olcsóbb volt.
2011. aug. 7. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a brendonban tök jó akciók vannak,minden hónapban más.én minden hónap elején megnézem az új akciókat.vettem már ott nagyon jó áron tápszert,tejpépet,baba pudingot stb.csak ki kell fogni
2011. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a Brendonban vásárolni, de mikor kerestem valamit online, kidobta a google, hogy a Brendonban leárazva volt 2 napig, és csak Facebook-on tették közzé azt az akciót, szóval ha van Facebook-od, érdemes ott is követni őket.
2011. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sok akciójuk van!

Pl én a humana babapudingot/grízt mindig ott veszem 295ért a 4-et!Ez minden hónapban valamikor akciós! :)


De ruhák is így szezon végén főleg nagyon nagyon akciósak!De ált én is a honlapjukon nézem!

Szerintem játékok is nagyon jó áron vannak, meg én a cipőket is ott szoktam venni (nike/adidas)


Ruhát mondjuk még csak akciósan vettem mert amúgy szerintem drága!Meg mondjuk mi minden babakelléket ott vettünk meg, (fürőkád...babakocsi hordozó hordozókendő gyerekülés...szóval minden!


Ami még sokszor akciós az a jonsons popsitörlő dobozzal 595!


De tényleg megéri a facebookot is figyelni, mert vannak ilyen 2 napos akciók amikről csak ott szólnak,meg minden hónapban nyereményjátékok!


A pontgyűjtőjük is jó!Vannak extra pontos termékek havonta!



De a legjobb akciók a kajaosztályon vannak mindig! :)

2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a facebook-os infót!
2011. aug. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!