Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik ugy érzik keveset segit...

Akik ugy érzik keveset segit a párjuk, tudat alatt csesztetik akaratlanul?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tudatosan csesztetem!! :) De tényleg! Hátha egyszer lesz eredménye!
2011. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Ha szólok valamiért én vagyok a hibás,és azon vitázunk hogy te tegnap pihentél akkor ma én de persze nem ugy van,vagy ő dolgozott 1napot viszont én a gyerekekkel voltam az is nagy meló de nem ért meg!1nyugodt percem sincs!Ha nem bir a gyerekkel mindig kitalál valamit hogy csinálnia kell és "lepasszolja"nekem!Nem kérnék sokat csak 20perc nyugalmat:)
2011. aug. 7. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Mintha a mi napjainkat írtad volna le :) Hazajön melóból, leülne hogy ő pihen mert fáradt. Hát mondom én nem? Na jó akkor kicsit segít. Odaadom gyereket, játszanak, ülnék le, már kiabál hogy jöjjek már mert bekakk a gyerek és nem éri el fél kézzel a popsitörlőt adjam már oda. Odaadom. Megkér, akkor maradjak már ott, és fogjam a gyereket amíg kitörli a popsiját.


Visszamegyek, ülnék le, már kiabál hogy jaj még kicsit fogjam már meg mert pisilnie kell. Jó, megfogom a babát amíg férjem pisikél. Kijön, visszamegyek a fotelhoz. Leülök, de két perc múlva hozza oda, hogy fogjam már meg, mert telefont kell intéznie halaszthatatlanul.


Ha már telefonál, közben persze megkajál. Utána amikor én is ennék, szól, hogy jaj segítsek már mert nem tudja egyedül levenni a kádat a babának, mert izeg-mozog a gyerek a kezében. Leveszem. Megkér, inkább cseréljünk, én vetkőztessek mert ő inkább a kádat készíti elő. Jó.


Kész a fürdetés is, megkér hogy etessem már én a babát mert tőlem jobban elfogadja (vajon miért?) és nyugodtabban elalszik.

Kész a vacsi, átviszem a babát. Férjem átölel, és azt mondja: "nem is értem miért vagy olyan fáradt, látod milyen rendben ment minden és gyorsan? Bezzeg a melóhelyen, jaj el sem tudod képzelni milyen fárasztó napom volt!"

2011. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csajok olyan jót nevettem. Teljesen magunkra ismertem. Az én férjem dettó ilyen. Kb. 0,5 órát eszik, 0,5 órát ül a WC, ha valamit az udvaron csinálunk/nánk akkor 0,5 óránként szalad a WC-re és közli, jaj nem tudja mi van vele, de sokszor kell mennie. MOndtam neki. hogy most már lefogom ellenőrizni, hogy tényleg van e valami a WC-ben vagy csak beül. Bármit csinélok és ő vigyáz a gyerekre, nem rakja a gyereket tisztába. Tegnap kertészkedtem , de kiszólt menjek be, mert kaka van. Én hülye meg bejöttem, pedig nem kellett volna. Szóval a kérdésedre válaszolva és nem csak tudat alatt cseszegettem, hanem tudatosan.
2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogyne!!! Teljesen szándékosan, szerencsére aztán együtt mosolygunk, és ő azért belátó. Néha eszéhez kap, és bocsánatot kér, sőt már mondta, hogy tisztában van azzal, hogy nem könnyű itthon lenni egy 1 évessel egész nap...


Szóval nekem néha sikerül bezsebelnem néhány dicsérő szót, de ahhoz sokszor kell a sarkára lépnem. És cseszegetnem. És arra nem sajnálom sem az erőt, sem az időt:D

2011. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22:46-os vagyok, a dicsérő szavakat férjemtől kapom, ezért most én dicsérem őt, öltöztet, pelenkáz, és etet, ha kell. Tehát jó apu. De a piszkálás azért kell, no. :)
2011. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tudatosan cseszegetem :) ő meg panaszkodik, hogy unja pedig meg is mozdulhatna ;)

ma ő volt a gyerkőccel 2 órát, én f12kor vettem át, pont ebédidőben. kérdeztem, hogy evett-e, férjem mondja, hogy ebédeltem.

mit, mennyit és mikor? hát azt ő nem tudja :O és akkor döntsem el én...

de a legjobb ha itthon csinálnék valamit, pl. mosogatnék vagy főznék, stb, akkor kiabál nekem fél percenként, hogy menjek gyorsan! kérdezem fontos? igen, siessek. eldobom ami a kezemben van, rohanok, férjem fekszik a kanapén, nézi a tv-t és közli, kakilt a gyerek, tegyem tisztába. vagy üres a cumisüvege, leette magát, stb.

én marha meg tényleg odamegyek mindig mert mi van ha tényleg baj van?

szörnyű és az a legszörnyűbb, hogy nem fog megváltozni :S

tehát marad a cseszegetés és a reménykedés... :D

2011. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ebédelt.. már mint a gyerek, nem a férjem :D
2011. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az én párom alibikajál állandóan éhes ha a picivel kell lenni,a csesztetéseknek nagy veszekedés a vége általában ő megsértődik mert nekem persze sosincs igazam!Annyira fárasztó és nem lehet megmagyarázni neki hogy mi van nem veszi észre vagy nem tudom!Pedig nem is jár mindennap dolgozni mégis fárattabb mint én!Ja és menne bulizni de én persze leszabályzom mert nem mehet minden héten,csak azt nem tudom velem mi lesz? itt vagyok a 4fal között 1kis faluba a gyerekekkel és már a párommal sem lehet beszélgetni csak vitázni!Be fogok golyózni:D
2011. aug. 8. 08:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Nektek még elég sok mindent megcsinál a párotok. Én 25 vagyok párom 31 lesz. 1 éves a fiúnk és 5 éves a lányunk. Lányomnál nem kellett segítenie,mert 1,5 éves koráig a szüleimnél laktunk és nem is volt sok dolgom. Nem tűnt fel a dolog. Na de most a fiamnál....hát...

Pelenkázni SOHA. Fürdetni SOHA. Kádat elkészíteni SOHA. Egyedül fürdettem, sőt van, hogy együtt fürdök vele és kikiabálok, hogy jöjjön be vegye ki a picit és akkor könnyebben ki tudok szálni, hisz rossz úgy kiszállni, hogy a gyerek még a kádban marad egyedül, de nem veszi ki. Egyedül kell megoldanom. Nem vigyáz rá, ha este már mindenki megfürdött csak én nem és még nem alszik a pici, akkor be kell tolnom magammal a fürdőszobába a babakocsival. Míg kisebb volt, addig a babahordozóval vittem be, mert nála mindig sír, nem bír vele stb. Persze, mert a tv-t lesi és sza...ik rá. Most már 1 hónapja tud sétálni, így ha be is vállalja, hogy menj csak fürödj, tudja, hogy úgyis be fog jönni hozzám és nem kell rá figyelni. Na..kb. 3x hátravitte estefele az állatokhoz, amíg én fürödtem, mert ott leteszi és elsétálgat, elvan, de ez még újdonság. Brutális. Tipikus Rossz apa.

2011. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!