Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy tudatosan vagy akaratlanul loptatok kisebb-nagyobb összegben? (pl. tesco, auchan. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem, még nem..
2010. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Múltkor voltam DM-ben, és mindenfélét vásároltam a gyereknek. Úszópelust, pótfejet a csőröséhez, fogkrémet, ilyesmiket. Aztán olvastam itt, hogy a Nenedent fogkrém 1700 Ft-ba kerül. Ekkor kezdtem el gondolkodni, hogy egyáltalán nem rémlik, hogy olyan sokat fizettem volna. Megnéztem a blokkot, és nem volt rajta a fogkrém. Fogalmam nincs, hogy hogy maradt le a pénztárnál, valószínűleg a kisfiam kezében lehetett, és így a pénztáros nem húzta le. Ég a pofám emiatt, de mivel tőlünk 100 km-re történt az eset, nem mentem vissza.
2010. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer egy szemceruza véletlenül a bevásárló kocsiban maradt, így nem lett kifizetve :)

Meg még vagy 10 éve a szüleim elküldtek egy trafikba domino ötezres feltöltőt venni, és össze volt ragadva kettő. Megtartottam... :S

2010. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
És mi köze ennek a babákhoz??????????
2010. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!Nagy mázli!!


Én a múlthéten a pelussal jártam így!

Felakasztottuk a bevásárló kocsira és ott maradt.A pénztáros se nézte,én már alig vártam,hogy menjünk haza,mert a fiacskám már nyűgi volt.Amikor pakoltunk be a szatyrokba akkor vettük észre.De nem mentünk vissza.


A szomszédunk folyamatosan csinálja....cumisüvegtől kezdve,pelus,ételek(hús,olaj....)

Általában nálunk a sparban nincs kosár(kocsit meg nem tud tolni babakocsi mellett)És így ezért a babakocsi tetejére pakol.Ami nem fér oda azt az aljába.Hát hetente jön dicsekedni,hogy kb.5000 ft értékben lopott.

Jó,az mellette áll,hogy nagyon szegények.Ha nem lenne ennyi bátorsága akkor nem tudnának enni...

De mondjuk akkor sem szép dolog.

És mi van ha lebukik??!!Szépen néznének rá amikor a b.őr beviszi gyerekkel.....

2010. aug. 27. 23:42
 6/23 anonim ***** válasza:

hát etszkóban volt múltkor, hogy a karajt húsos csontnak húzta le a húspultos, nyilván jóval kevesebbért. aztán volt olyan, h a hordozó alá a bevásárlókocsiba becsúszott egy zeller és nem vettem észre. aztán olyan is volt, hogy rongyszőnyeget vettem és egyel kevesebbt húzott le. őszintén szóval sosem szóltam.

1.ők az eladók, figyeljenek

2.mindig ellenőrzöm a számlát, mert rendszeres rosszakat húznak le, darab sajt helyett tömböt, több darabot valamiből vagy totál más áron, mint ami ki van írva. ilyenkor mindig fél órát kell sorban állni, mire megnézik és rendezik a dolgot. szerintem csomóan meg se nézik a számlát és fel sem tűnik nekik, hogy olyanért hagynak ott pénzt, amit nem vettek meg. úgyhogy nem sajnálom a boltot.

kisboltban vagy ilyen helyeken ha pl többet adnak vissza vagy rosszul húzzák le ott szoktam szólni, de ha otthon veszem észre, akkor nem.

2010. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
teszkóban, jajj de elgépeltem
2010. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pont az olyan típusú emberek miatt vannak a babakocsisok macerálva, mint a szomszédod. Nekem eszem ágában sem lenne a gyerekemmel a babakocsiban lopni. Nélküle sem. Azt vettem észre, hogy akárhova bemegyek babakocsival, mindig nagyon figyel az őr. Hát ezért!!!
2010. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Velünk ez történt pár hete:

Elmentem a kisfiaimmal vásárolni az interspárba.

Az egyik kisfiam fél éves, így babakocsi kellett.

Kosár nincs az interben, természetesen a biztonsági őr piszkál is folyton. Azt mondja, hogy tegyem a babámat a bevásárlókocsi ülésébe. De még ilyet? Ülni sem tud.

Őt az nem érdekli. Na, mindegy. Persze nem tettem bele, a nagyobbik kisfiamnak pedig nem fogom mondani, hogy tolja azt a dög nehéz kocsit.Apa meg nem kellett egy sima bevásárláshoz. Na a lényeg, hogy vettünk 2 üveg jupikot és a babakocsi kupolájába tettem és elfelejtettem kivenni.Kint a bolt előtt kért inni a kisfiam és először nem találtam alul a kosárban. Aztán meglett. De nem mentem vissza. Csak nevettünk egyet. :)

De aztán kérdezte a kisfiam,hogy ezt akkor most elloptuk? Mondom Neki(kegyes hazugsággal) hogy nem. Anya majd átutalja nekik az árát. És ezzel el volt intézve. Mert különben mit gondolna? De aztán egész nap lelkiismeret furdalásom volt, hogy kihoztuk.


Hát ennyi. Ennél több, durvább nem volt :)

Nem is lesz ha rajtam múlik. Bár mostanában eléggé szétszórt vagyok :)

2010. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Machban a főzőtejszínt begyűjtötte a fiam, ideig óráig vicces volt neki, majd becsúszott mellé...

Itthon láttam, h van tejszín, de a blokkon nincs, gyereket lepasszoltam, visszamentem kifizetni.

Mintha a marsról jöttem volna úgy nézett rám a pénztáros...

2010. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!