Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettünk egy kiságyat a születe...

Vettünk egy kiságyat a születendő babánknak. Utólag tudtuk meg, hogy betegesen született az a baba akié volt. Kicsit babonásak vagyunk és zavar ez a tudat. Mitévők legyünk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi a baja?

Add el, ajándékozd el, mert sosem fogsz rá jó szívvel nézni.

2011. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz ez alatt, hogy betegesen?
2011. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rendellenességgel született a baba.
2011. jún. 1. 23:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen összefüggés - semmi köze a ti kicsitekhez!


"azonos hatásokat ugyanazon okoknak kell tulajdonítani" így mondta Sir Isaac Newton

2011. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan! Egy ágynak mi köze van ahhoz, hogy az a baba hogyan született? Azért ennyire ne legyetek már buták...
2011. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Adjátok el, és vegyetek másik kiságyat.

Most hogy belegondolok én annó interneten vettem kiságyat a kisfiamnak és csak annyit tudtam,hogy akié volt szinte egyáltalán nem aludt benne, mert nem tudott kiságyba aludni az a kisfiú.Semmi mást nem tudtam róluk.Futár hozta és nagyon örülünk neki.Semmi baj nem volt.Attól az én kisfiam nagyon jókat aludt benne.Csak nagyon hamar kinőtte.:)60X120-as kiságy volt.Majd én is eladtam neten keresztül és vettünk egy nagyobb ágyat neki.Erről az ágyról még annyit se tudok mint az elsőről.:)És ezzel se volt soha gond.

Ha nagyon ideges vagy emiatt akkor tényleg vegyetek másik ágyat, és az a legjobb ha új ágyat vesztek.

2011. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is ugyanígy éreznék, ahogy te. Lehet, hogy butaság, de én is elbizonytalanodnék. Valószínűleg eladnám, és vennék egy vadiújat, az a biztos. :)

Én kiságyból nem is néztem használtat emlékeim szerint. Viszont nagyon sok mindent vásároltam a vaterán, teszveszen, ruhákat, játékokat, járókát, ilyesmiket, és eszembe sem jutott, hogy esetleg egy beteg gyereké volt. Én hálás vagyok érte, hogy jó áron hozzájutottam, az eladó személyisége sokkal inkább érdekelt, abból számomra több derült ki. Szeretettel adtak mindent, mi szeretettel használjuk. :)

De a kiságy, az első ágyikója a gyereknek, ha babonás vagy, inkább legyen új. Mi egy szimpla ikeásat vettünk, akciósan 7000 volt. 2 éves, még benne alszik, jó. :)

2011. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ad el és vegyél egy újat!

Amúgy ez neked tényleg gondot okoz??

Te beköltöznél egy olyan házba, ahol meghalt valaki???

2011. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ugyan nem ezért de én nem vennék használtan kiságyat. 10.000.- olyan szépek vannak újonnan, használtan meg nem annyira olcsók.


ha téged zavar ez a tudat, add el és vegyél másikat

2011. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos eladnám!!!

Én is babonás vagyok!!!


Amikor született a fiam, eszembe sem jutott használt ágyat venni!60x120 volt, hamar kis is nőtte!!

Vettünk neki 1 nagyobbat, azt már használtan!!

Voltam az eladónál is,szép rendezett körülmények között laktak,így megnyugtató volt!

De így is sikáltam fél napig az ágyat, pedig nem volt koszos!:))

2011. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!