Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok az Ikeás...

Mik a tapasztalatok az Ikeás etetőszékkel kapcsolatban? Biztonságos, hány kg-ig jó? Olcsó, de jó is? Más márkák is érdekelnek, ha bevált!

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi pont 2 hete vettünk Ikeás etetőszéket a kisfiamnak (7hónapos), ő nagyon szereti és szerintem elég biztonságos és strapabíró. Igaz még nem ül rendesen de vettünk hozzá egy kis párnát amivel kitámasztjuk a hátát és élvezi a benne

lévő ücsörgést és kajcsizást:)Ha jól emlékszem párnával együtt volt kb. 5-6 ezer forint.

2009. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már tud rendesen ülni teljesen jó(mert ugye nem dönthető)

nekünk ez van 3 hónapja...arra a célra h egyen benne tökéletesen megfelel ..nem kell 10-20e -t venni...

biztonságos ha be van kötve ugyanugy nem tud kiszállni mint másból..azt h hány kiloig jó azt nem tudom de majdnem 10 kilos a fiam és nem uigy tünik h feszegetné a határokat:)))

2009. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 9,5 hós. Kb. 1 hónapja lecseréltük erre a drága etetőszékünket, mert ebben nem tud annyira mocorogni, az ételre koncentrál. Amúgy is elég nehezen ment/megy a hozzátáplálás. Szerintem sokkal jobb, mint ezek a színes kéttálcások. (Asszem eladom az enyémet..).

Mondjuk összecsukni nem lehet, de itt van hely. És lábtartója sincs. Majd csinálunk rá, mint ahogy azt is megoldottam, hogy a szék alatti kis tárolót is ügyesen átraktam az Ikeásra hajgumi segítségével. :)

Ha előbb meglátom, azt vettem volna. Ha mégis a normál etetőszéket vennéd meg, van nekem 1 alig használt eladó. :) Kedvezményes áron persze.

2009. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ikeás van, akkor tettük bele a fiamat, amikor már stabilan ült, nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2009. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!