Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év felett csapvíz vagy...

1 év felett csapvíz vagy ásványvíz?

Figyelt kérdés

A védőnő szerint 1 éves kor után már nem kell forralni a vizet, ihat nyugodtan csapvizet is. Ugye hallani azt is, hogy nem jó a sok ásványvíz sem, mert túlterheljük a szervezetet a sok ásványi anyaggal.

Akkor melyik a jó? A klóros csapvíz, vagy igyon mentes ásványvizet?


2011. aug. 8. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 1,5 éves a gyerek, de még mindig kap forralt vizet. Csapvizet igen ritkán iszik, csak ha nincs forralt víz, vagy frissen felbontott ásványvíz. Azért mostmár többségében ásványvizet iszik. egy év környékén én még javában forraltam. De a szentkirályi csendes pl. adható babáknak is (1,5 l-es). - nem a babavízre gondolok!
2011. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a saját kérdéseddel megválaszoltad, sokan mondják és még a védőnő is, hogy csapvíz, akkor mi a kérdés? :)

egyébként ásványvizet nem ihat 1 éves kor után se, csak babavizet, vagy csapvizet

2011. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hónapos babám 1 hónapja csapvizet iszik, és semmi baja. De ha van itthon adok neki jana vizet viszont már nem forralom. a mi védőnőnk szerint már most is kaphat csapvizet! Az ásványíz tényleg nem jó!
2011. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
nekem a szentkirályit issza abban nincs sok ásványnyag.viszont babák is ihatják
2011. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 22 hónapos, csapvizet iszik kizárólag. Köszöni jól van.:)
2011. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos,de én csapvizet nem adnék neki.Ő Jana baby vizet kap.
2011. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csapvízzel úgyis fog találkozni bölcsiben, oviban, sok játszótéren kút is van...
2011. aug. 8. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos, még én is forralom a vizet.
2011. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig kell forralni a vizet, utána ihat csapvizet( mondjuk nálunk nagyon jó minőségű a víz).Én saját készítésű szörpöt is teszek bele, úgy issza
2011. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!