Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell egy étkezést...

Hogyan kell egy étkezést "kiváltani"? úgy értem anyatej helyett pl. ebédre mást adni.

Figyelt kérdés

mennyi egy adag kaja? a gramm az ugyanannyi, mint a mi? pl. 10 ml = 10 gr???

ebéd után kell adni v.mit inni? mit szoktatok adni?

tök tanácstalan vagyok. nem értem ezt az egész hozzátáplálást!!!


2009. ápr. 10. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
én tizoraival kezdtem a kiváltást utána uzsival majd jött az ebéd de elöször csak kostolgattuk és ha kellett neki had egye eleinte potolnom kellett neki pl a gyümi után egy kis tápszerrel cici régota nincsmár:(
2009. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én uzsival kezdtem,mert tízóraival szerettem volna,de 1-2 alkalom után rájöttem,hogy a pindur nem ezt szeretné és megpróbáltam uzsival,úgy meg ment,azt már kiváltottuk.Eleinte az én lányom olyan 60-80 ml evett és utána cicizett.Aztán pár nap alatt eljutottunk odáig,hogy 160-180 ml evett és nem kellett utána cici.Most úgy állunk,hogy 4x szopizik és 1x eszik.Most szeretném a tízórait leváltani tejpépre,de aztán lehet ebéd lesz belőle.
2009. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!