Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszanak nyugtalanul a...

Miért alszanak nyugtalanul a babák? Valakinek van-e ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Kisfiam többször felébred éjszaka, de nem éhes és nem is szomjas, csupán feláll a kiságyban és jelez, hogy fennt van. Én akkor odamegyek visszafektetem és alszik tovább, de ez többször megismétlödik egy éjszaka alatt. Ezen kívül pedig folyamatosan forgolódik, "vándorol" az ágyában.
2011. aug. 8. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Off: Mennyi idős a kisfiad? Mert az enyém 10hós, de ugyan ezt csinálja egy kis nyöszörgés kíséretében. Átölelem (mellettem alszik) és alszik is tovább. Én sem tudom miért lehet.
2011. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy éves a kisfiam :) látom nem vagyok egyedül a problémával :( a nyöszörgés önála is megvan
2011. aug. 8. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én arra is gondoltam már, hogy túl sok az infó napközben, és álmából ébredve szüksége van a nyugtatásra, hogy ott van anya. de ezt csak én így gondolom. nem tudom.
2011. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak hát így sajnos a mi alvásunk meg nem túl pihentető. de majd kinövik ezt is :)
2011. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én kisfiam 20 hónapos és mai napig felébted van hogy 1*de volt hogy 8*, gyakorlatilag a szülés óta nem aludtam egyvégtében 8 órát a gyerekorvos azt mondta hogy 2 éves korban elszokott múlni, várjuk a csodát!!!
2011. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos lányom is rodeózik éjjel a kiságyban. Vándorol, és ha elakad, nyöszörög, de nem ébred fel. Ilyenkor felkelek, "középkezdésbe"rakom, majd egy óra múlva kezdjük előlről. Van, hogy mászni próbál álmában. Viszont legalább nem sír :o)

Egyébként szerintem is gyakorolják a nap közben tanultakat, és próbálják feldolgozni a friss dolgokat. De ahogy olvasom, még előttem is áll másfél év nemalvás...

2011. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!