Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy mióta...

Miért van az, hogy mióta megkértem mindenkit, hogy beszéljünk meg minden látogatást előre, azóta inkább nem jönnek?

Figyelt kérdés
Ez a probléma leginkább a nagyszülőkkel áll fenn, a többiek nem sértődtek meg rajta, nekik külön kérés nélkül is evidens hogy egyeztetünk kinek mikor jó egy találka.
2009. ápr. 10. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, elég sajnálatos, ha pont a nagyszülők sértődnek meg ezen a dolgon. szerintem tök normális dolog, hogy az ember egyeztet előtte. nálunk már 7 hós a gyerek, de még a mai napig sem fordult elő, hogy az apukám beállított volna úgy, hogy nem hívott fel előtte, mikor jöjjön. Próbáld akkor inkább azt "erőltetni" hogy ti menjetek a gyerkőccel. így jobban be tudod osztani, hogy mikor menjetek, és azt is, hogy meddig maradjatok náluk! Én igyekeztem az elején így csinálni, még ha kicsit kényelmetlenebb is volt, mint a gyerek saját közegében maradni!
2009. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj,ismerős a téma! Nekünk azt mondták hogy "talán majd bejelentkeznek mint az orvoshoz" anyira nem zavart mert a párom dolgozott én meg általában tudtam mikor jönnek hetente 4*,aztán elmentem sétálgatni.Mentek a telók a páromnak hogy sosem vagyunk itthon ő meg mondta hogy talán ide kéne szólni, mert én nem fogok itthon ülni a gyerekkel és várni őket! Ez ment egy párszor aztán már bejelentkeznek,de le csökkentek a látogatások!
2009. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Óóóó,de ismerős :-)

Az anyósomék van úgy hogy hirtelen bettopanak,ülnek 5percet és eltűntek. a gyerek meg azt se tudja hogy mi van?!

Egyszer érdekes sztori volt emiatt. Nem voltunk otthon a babyvel,valahol voltunk,már nem emlékszem. És jött a telefon,hogy ők ott vannak a kapu előtt. Mondom mi meg nem vagyunk otthon bocsi. Hát hogy de én most azonnal induljak haza a gyerekkel és én mit mászkálok,miért nem vagyok otthon?????

Kész!

2009. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk roszabb a helyzet!Én is szoltam mikor a fiam pici volt.A fiam 6 éves a lányom 1 éves.Azota sem jöttek.Mi megyünk néha.Ö sajna mostoha nagymami és ö beszéli le a papát.Van saját unokája és ezt velünk is érezteti.Talán már nem fáj.A legroszabb az,hogy a fiam szereti.El sem mondhatom neki,hogy öt viszont nem szereti.Öszetörném szegény szivét.Ezért is megyünk egyre ritkábban,a fiam talán elfelejti a lányom viszont nem fogja imádni,remélem.
2009. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ismerős szitu../anyósék/ kiakadtak h mkiazhogynekikidőpontotkellkérni??? dec 11-én császároztak,karira meg bejeletkeztek-volna-vacsira!! amit úgy gondolták én főzök meg.


jól megsértődtek,de nem volt választások:vagy úgy és akkor jöttek, maikor kértük, vagy sehogy. végül jöttek :)


legyél következetes,ne engedj,előbb-utóbb megszokják,mégha dünnyögnek is. :)

2009. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Ja, nálunk is volt: "Milyen megalázó, hogy hozzátok időpontot kell kérni!" Na, én el is igazítottam, azóta nem jönnek, látni se akarnak, így mi sem megyünk. Azt akarják, hogy a férjem vigye ki mindig a babánkat(3,5 hónapos), de én ezt nem engedem;
2009. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!