Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hetes kismama vagyok. A...

22. hetes kismama vagyok. A védőnőm mondta, hogy a jövőhéten beszéljünk meg egy időpontot, amikor kijön személyesen házhoz. Máshoz is kimegy ilyen korán a védőnő? Mit csinál? Ingyenes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!nálunk is kint volt már mikor enyi idős terhes voltam!különösebben nem csinált semmi,bejött a szobába leült az ágyra és beszélgettünk mindenféle dolgokrol!

Ingyenes persze ez a dolga!!!!!6 hetes fius anyuka

2009. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzám már a 17. héten jött, most 21 hetes vagyok és már gondolom megint fog jönni, mert azt mondta,hogy minden hónapban jönni fog. Nem sok értelmét látom, mert a gondozóba szintén minden hónapban találkozunk. Megkérdezi hogy vagyok,elmondja mit egyek ilyesmi.(meg kér egy kávét). Ingyenes,ez a dolga!
2009. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm majdnem minden hónapban kijött.Nagyon kedves volt bármit megtudtam vele beszélni mármint a szülés stb .Sajnos elköltöztünk azóta sem vot ilyen jó védőnőm.A tapasztalatom az hogy nagyon kevés védőnő végzi rendesen a munkáját.
2009. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még csak 8 hetes voltam de már jött hozzánk család látogatás céljából.Azóta havonta 1x jön.Most 12 hetes terhes ugy hogy egyenlőre nyugi van.Boldog baba várást.37 hetes kismama.
2009. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzánk is a héten jött először. Én nagyon örültem neki. Mindent megmutattam, amiket eddig vettem, megnézte a leendő szobát, tanácsokat kaptam. Számomra csak haszna volt. 27 hetes
2009. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk egyik hónapban én megyek hozzá, aztán a másikban ő jön hozzám. Itt ez az általános gyakorlat. Ezen alkalmak sokkal rövidebbek, mint amikor a rendelőben találkozunk. Ha jól hallottam, mindenkihez kimennek legalább 1x, megnézik, hogy hova akarod tenni a kiságyat, meg, hogy milyen körülmények közé akarod vinni a picit. (De nyugi, csak extrém rossz körülményeknél jelentik a gyámügynek)Ennek megfeleően tanácsokat is ad. Velem mindig rendes és csak normális tanácsokat ad, fölöslegesen nem szól bele semmibe. Szinte csak addig marad, míg az új leleteimet megbeszéljük, és elpanaszolom neki az összes új tünetemet. Negyed óra és már megy is. És mindezt ingyen, hiszen ez a dolga.
2009. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!