Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba buzadara tehentejben...

Baba buzadara tehentejben megfozve 6 honapos kortol?

Figyelt kérdés
Vettem a kisfiamnak a Tescoban 6 honapos kortol adhato buzadarat, es az van rajta hogy 1.5%-os tejet fel kell forralni es abban megfozni. Mi a velemenyetek rola?
2011. aug. 8. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tápszerben inkább.
2011. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tehéntejet az első születésnapig nem javasolt adni, és utána is csak fokozatosan érdemes bevezetni, ugyanis a tehéntej összetétele jelentősen különbözik az anyatejétől: magasabb fehérje- és ásványianyag-tartalmával a baba fejletlen emésztőrendszere és veséje még nem képes megfelelően megbirkózni. 3 éves korig legalább 2,8 %-os, de lehet a 3,6 %-ost is - ennél alacsonyabb zsírtartalmút ne válasszunk.
2011. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

búzadara lehet 6 hónapos kortól van de tuti nem tehéntejjel.

viszont az érdekelne, hogy mi a fene különbség van a búzadara és a baba búzadara közt???? gondolom az ára de azon kívül? el nem tudom képzelni :s


főzd meg simán vízbe, ha kihűlt öntsd fel tápszerrel, 1 éves koráig így kell csinálni

2011. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

búzadara lehet 6 hónapos kortól van de tuti nem tehéntejjel.

viszont az érdekelne, hogy mi a fene különbség van a búzadara és a baba búzadara közt???? gondolom az ára de azon kívül? el nem tudom képzelni :s


főzd meg simán vízben, ha kihűlt öntsd fel tápszerrel, 1 éves koráig így kell csinálni

2011. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bocsi, nem tudom hogy küldtem el 2x :O
2011. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha veszel tejpépet.
2011. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1.,2., ucso


nálunk is van baba búzadara, sima gírzpépnek hívják:

[link]


nem kell főzni, azonnal oldódik

2011. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
EN rizstejet hasznalok fozeshez :) abban is nagyon finom lesz, foleg ha a vegen (amikor kihult) teszel hozza erett edes gyumolcsot :)
2011. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

grízpépet ismerem de baba búzadara? :)

néztem a neten de nem találtam ilyet, hát tényleg felkeltette az érdeklődésemet, tényleg érdekelne miben más amitől baba lesz. vagy csak simán bio búzából van? :)

2011. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk a Tescoban ilyen darát.

Én vízben főztem meg és gyümölcsöt kevertem hozzá.

Annyi a különbség a sima és e között, hogy ez sokkal "puhább", vagy hogy mondjam. Nem olyan nagyszemű és lágyabb.

2011. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!