Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapormagolajat használt...

Kapormagolajat használt valaki babájának a hasfájására? Melyik vált be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:

(fili)

Nem írtad mekkora a babád.

Infacol nagyon bevált, és mi csak hason fektetjük amióta megszületett.

2011. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon hasfájós volt.Nem használt neki az Infacol,sem a kapormagolaj.Sőt a kapormagolajnak annyira rossz az illata(büdös)hogy mikor beakartam adni a kislányomnak már előre sírt meg elfordította a kis fejét.Sokáig nem is kínoztam vele mert az se használt.A végén a doktornő írt fel neki valami gyógyszertári cseppeket,attól hamarosan elmúlt a hasfájása.
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi próbáltuk az infacolt, de a szél kijön csak szenved közben, akkor a gyógyszertárit nem merem adni neki, mert annyira lenyugtatozta, hogy nem birtam felébreszteni, Gripe Watert nem próbáltam, mert nem lehet kapni. Viszont olvastam, hogy kapormagolaj tartalmú, így gondoltam veszek neki olyat, hogy kapormagolaj. Csak nem tudom lehet-e 2 hónapos piciknek adni. Ezt néztem ki:


[link]

2011. aug. 9. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a Gripe Watert használtuk,az is kapormagolaj.Nem olyat amit linkeltél.Te nem arra a gyógyszertárira gondoltál amit én írtam,mert azt nekünk a doktornő írta fel receptre és a gyógyszertárban csinálták.Attól nem volt semmi baja a kislányomnak,nem nyugtatta le egyáltalán.
2011. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A papaverines készitmény. Nekünk is doktornő írta fel. És a gyógyszertárban kavarták.
2011. aug. 9. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a nevére már nem emlékszek,mert a kislányom már 16 hónapos.Elég rég volt már.
2011. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ilyet megpróbáltam adni a kicsimnek,de egy merő borzalom az íze,nem is fogadta el.próbáld meg esetleg az espumisant,vagy tornáztasd,masszírozd a pociját.vagy van a lajhártartás,nálunk az vált be a legjobban.
2011. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!