Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lactiv Baby szuszpenziót...

Lactiv Baby szuszpenziót javasolt neketek orvos picibaba hasfájására? Kisfiam 7 hetes, kapott már cseppeket, kúpot, semmi nem használ. Ma ezt adta a gyermekorvos.

Figyelt kérdés
De én már nem merem ennyi mindennel tömni szegénykémet.
2010. okt. 5. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak a flóráját teszi egyensúlyba, ártani biztos nem fog.

Nagyon sír szegény? Azért mentetek dokihoz a hasfájásával? Van aki hajszárítózza, a meleg is jót tesz a hasnak és a zúgás is nyugtathatja a babát.

2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, sokat sír, ma még csak 2x1 órát aludt napközben. hulla fáradt csórikám, de nem tud elaludni.


itt nyomorog az ölemben, már kivettem a kiságyból.

2010. okt. 5. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 7 hetes, és ma voltunk az orvosnál, mert már annyira sírt, hogy az hihetetlen volt! nem is értettem, hogy jöhetett ki ekkora hang a torkán!

Kaptunk papaverines cseppet, és most végre alszik! néha csak 5-6 órát aludt -24 óra alatt!-, és most végre alszik! jobban van, látszik rajta, és azonnal telerakott egy pelust is.

Pluszban vírusfertőzése van, vörös a torka, ezért volt pluszban nyugtalan, tehát nem egy dolog okozta nála a gondokat.

Szerintem nézesd meg más orvossal is, nekem is két orvosom van, egy házi és egy magán. A dokid hozzáállása szerintem nem éppen jónak mondható.

2010. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoptatod a babád? Olvastam, hogy nem szabad 2 óránál sűrűbben szoptatni, mert hasfájást okozhat, nekem privibe írt valaki, hogy ők kórházba is kerültek a hasfájás miatt és ott mondták annak az anyukának ezt.
2010. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!