Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinél az...

Van itt olyan, akinél az apuka van otthon GYED-en?

Figyelt kérdés
Tgyás óta visszajöttem dolgozni, ennek lassan egy éve. Hiányzik a kicsi, bár az apjéval már jól összeszoktak és jobban is ragaszkodik hozzá, mint hozzám. Nálatok hogy zajlik ez? Mindkét oldal érdeklene.
2011. aug. 9. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Én nem tudnám elképzelni, hogy apa maradjon vele itthon, (na de ő sem:-) Imádják egymást, de hogy ő legyen vele egész nap, és ellátni, nem az a tipus. Nekem nagyon rossz volt 2 évesen is bölcsibe adni, és másra bízni, de muzsály volt.
2011. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként ti a pénz miatt csináltátok így?
2011. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Még mindég első vagyok. Nekem nem érne meg annyit, hogy ne én lássam felállni stb. De az az én véleményem, és téged sem bántani akarlak miatta, nehogy félre értsd.
2011. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bevallom én erősen gondolkodom, hogy a második babánál (már úton van) apa marad itthon velük. No nem a legelejétől, mert szoptatni azt szeretném 1 éves koráig, hanem utána. Ez még nagyon odébb van, de már most foglalkoztat a kérdés.

Elhiszem, hogy hiányzik a babód, de szerintem ha így kellett döntenetek (legyen bármi az ok), akkor ez így van jól. Lehet, ha te maradnál otthon vele akkor meg a munka után kínozna a vágy.

Nekem minden nap eszembe jut, hogy de jó lenne visszamenni dolgozni. De hát az ember már csak ilyen. Mindig az kell neki, ami nincs :))).

2011. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En most álltam vissza munkába. A férjem éjszaka dolgozik és reggel fél nyolcra ér haza és átveszi tolem a kicsit. Délután 4-re érek haza, onnantol én vagyok vele, apuci meg lefekszik aludni. Nagyon nehéz volt megkezdeni, de nincs más választásunk. De így legalább meg fogok tudni adni mindent a kicsinek és nem luxus dolgokra gondolok, hanem cipo, kabát,....

(Szlovákiában élek)

2011. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi sem a jólétért, hanem a biztos megélhetésért vállaltuk, de hál Istennek jól működik. A munka nekem is hiányzott már, persze innen meg haza vágyom. Az utolsó válaszolónak írom: nektek szerintem nálunk is sokkal nehezebb, mert még egymást sem látjátok igazán, mi a párommal sok erőt adunk egymásnak, de szerintem a kicsikéink minden lemondást és fáradtságot megérnek, ezért nagyon sok erőt kívánok Nektek! :)
2011. aug. 9. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszonjuk. Most 7 honapos a kicsi. Hátha már konnyebb lesz, amikor 3 évesen oviba fog menni. De nem volt más választásunk.
2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!