Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan család ahol az...

Van olyan család ahol az apuka maradt otthon GYED-en, vagy GYES-en a babával/gyermekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy mentek a dolgok? Az apához ragaszkodott jobban?
2010. nov. 12. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp tegnap találkoztam az egyik szomszéddal, aki mesélte, hogy a felesége visszament dolgozni, ő van itthon most gyeden, mert így jobban járnak anyagilag. 15 hónapos lesz a napokban a kislány. (Soha nem látom őket sétálni, valószínűleg otthon poshadnak a lakásban, apuka "cikinek" érzi, hogy kijöjjön a gyerekkel a rengeteg anyuka közé.) Nem régóta megy ez így náluk, így a ragaszkodás részéről nem tudok sok dolgot írni.... de például kérdeztem, hány foga van már a kiscsajnak, és apukának fingja nem volt róla. Na tudod, így képzelem a többi dolgot.... (Érdekes, az én párom miért tudja, hogy 8 fogú fiúcskánk van??)
2010. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 2 éves korába mennék dolgozni, ha találok munkahelyet, és a férjem lenne itthon. Eddig is volt itthon sokat, így ettől nem félek, tud mindent, most is sokat viszi sétálni, csak féltékeny leszek.:-(
2010. nov. 12. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
2 éves korában apuka már csak gyes-en tud itthon maradni, nem gyeden...
2010. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, és? Ezért használtam a vagy szót! Arra voltam kíváncsi, hogy jöttek ki az apukával, és mindez, hogy hatott az anya- gyermek kapcsolatra. Azzal én is tisztába vagyok, hogy mikortól van gyed vagy gyes.
2010. nov. 12. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tervezem, h 2 éves lesz, mikor visszamegyek dolgozni. És pont így érzek, mint Te; nem akarom, hogy emiatt majd kevésbé ragaszkodjon hozzám... Bár most is sokat van itthon az apja, és sokat vannak együtt, de ezzel együtt én vagyok vele többet, én csinálom a babagondozási feladatokat; az övék a szórakozás. Már meg is jegyeztem, hogy oltásra is elvihetné már :D Bár, ha itthon van, mikor orvoshoz megyünk, ő is jön velünk. Bölcsibe te sem akarod járatni?
2010. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én azt gondolom ha a férjem úgyis itthon van, akkor minek járjon szegényem bölcsibe.:-) Meg amúgy sem vagyok a bölcsi híve, ha nem muszáj, bár én bölcsis voltam. Pontosan még nem tudom mi lesz, mert még munkám sincs, meg szeretnénk testvért is, de azért előtte jó lenne dolgozni, mert nagyon kevés a gyedem.
2010. nov. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!