Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak hiába adok bébi...

Nittababy kérdése:

Kislányomnak hiába adok bébi kaját egyszerüen nem eszi meg egyik fajtát sem 5honapos múlt mi lehet az oka? korai lenne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Várj még néhány hetet, aztán inkább otthoni, saját készítésű finomságokkal próbálkozz!

Egyébként kislányom sem szerette a kész bébiételeket, pedig néha olyan praktikus lett volna (kirándulás) de nem ette őket...

2011. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg korai és ő tudja ezt:-)))
2011. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem ízlik neki. Csinálj neki friss alapanyagokból, úgy, ahogy neked is ízlik, és ha azt sem eszi meg, akkor biztosan korai. Ha megeszi, akkor csak az ízével volt gond.
2011. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Okos, és tudja, hogy az anya főzelékét szeretné nem a gyári szart.

Az üveges bébiétel mellett kardoskodó anyák most lepontozhatnak, de otthon anya által fél óra alatt elkészített finom főzi az igazi.

Ha szopik fokozatosan tudod elválasztani. Egy kis főzi aztán szopi. Következő napon emeled a főzi mennyiségét és kevesebb szopi és így tovább. Persze délelőtt már gondolom adod a gyümölcsöt.

2011. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor nem kell agódnom hogy később nem eszik meg majd semmit egyébként tápszeres??
2011. aug. 9. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szerintem is otthon készíteni kaját. Bár nem biztos, hogy az kelleni fog neki, de egy próbát megér. :) Az én lányom a saját készítésű dolgokat nem eszi meg. De annyira durván, hogy még a gyümölcsöt sem! Pedig itt a jó kis őszibarack, és nem kell neki. Csak az üveges sz@rok. :D
2011. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd 1 hónap múlva próbáld ismét kostoltatni.
2011. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak a saját készítésű kajákat eszi, hiába akartam neki üvegeset!
2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!