Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, ez jó ajándék...

Mit gondoltok, ez jó ajándék lehet 1 éves szülinapra?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 9. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
IGEN! :)
2011. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te vagy az eladó?? :D:D
2011. aug. 9. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
ez jó lehet.oktató jellege van,úgyhogy plusz pont.szerintem a gyerek is örülne bár lehet,hogy kicsit korai.
2011. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt tudni előre. A baba érdeklődési körétől függ. Az én kisfiam zenélős-villogós golyó bedobós játékot kapott, 1,5 évesen is szokta nyomkodni. Nálunk a zsinóron húzhatóak a slágerek és a zenélő-nyomkodós játékok.

Hát nem tudom ott ülne-e a babád, az enyém nem. :)

2011. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nagyobbnak sem jó. Beszélni 1,5-2 évesen kezdenek a kicsi. A környezetüket utánozzák. Számolni pedig 3 éves korban szoktak. Az ABC még a 4-5 évesek közül sem köt le minden gyereket. A ki-be kapcsolást pedig maguktól is megtanulják,ha a TV vagy a számitógép közelébe engeded.

A gyerekek nem a játékoktól tanulnak,hanem a felnőtteket utánozzák. Ezek csak arra jók,hogy az anyuka játsszon velük. A csemetéje gyorsan rájuk un.

2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyn szereti. Nekünk sajnos nincs, de ahova járunk játszóházba ott van. Rendszeresen odamegy, leül, lapozhatja a könyvet, majd meg tovább. Később megint visszakanyarodik, és leül egy kis időre.

Lehet, hogy kicsit korai még, de inkább olyat vegyél ami pár hónap múlva érdekli, mindthogy olyat amiből már kinőtt!

2011. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, szerette lányom. Van egy eladó fisher price zebrám ha érdekel:) 15.000ft, teljesen újszerű, csak a maminál volt néz használva, még talán a doboza is megvan!
2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
olyanunk már van,de azért köszi:) az is szülinapra lesz
2011. aug. 9. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!