Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok alapján mi a...

Tapasztalatok alapján mi a legjobb születésnapi ajándék 1 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem attól függ, miket szeret a Lányod (ha róla van szó). Nagy tapasztalatom nincs, mert 8-án volt 1 éves, de leírom miket kapott: tricikli, dömper, bébitaxi - ezek a favoritok, aztán mesekönyvek, de ilyen kemény laposak - ezeket is nagyon szereti, meg amúgy mindent, amit "olvashat", de a baba amit kapott, egyáltalán nem köti le. De az én Lányom nagyon örökmozgó, egy igazi kis energiabomba!
2010. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lányom van, a kicsinek 2 hete volt az 1. szülinapja.

Mivel a nővére már minden "klasszikus" ajándékot megkapott az elmúlt években, sokáig törtük a fejünket, hogy mi legyen az ajándék, ami nem csak a hatszázhuszonötödik kacat.

Végül családilag a Fisher Price Hipp hopp zebrát kapta meg. Nagy a siker, imád rajta pattogni, vagy csak simán zenélteti, és mellette táncikál.

2010. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem fiam van, de nála a babytaxi nagyon bevált,azt kapott.meg kapott olyan játékot,amiben különböző méretű és színű műanyag poharak vannak, ebből lehet tornyot építeni, meg egymásba rakni, meg egy rúdra különböző színű és méretű karikákat lehet rárakni.ezeket nemtől függetlenül szeretik a gyerekek.
2010. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is leírom hogy miket kapott:hintaló,tricikli,forma bedobó,lego duplo,hinta(amit apa az ajtó félfára fel szerelt és így ha nem használjuk levesszük és nincs útban)ezek közül a hinta és a tricikli a legmenőbb nálunk!

szerintem a hinta most különösen jó mert minden gyerek szereti,és most hogy jön a rossz idő úgysem lehet majd sokat játszóterezni.(és nem mellékesen még altatni is könnyebb benne:))

2010. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tricikli,de jön a hideg,nálunk imádja a sátrát is.
2010. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!