Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak adhatok Rio Mare...

9 hónaposnak adhatok Rio Mare tonhalat? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:56
 1/8 Orchidea001 ***** válasza:

Én 6 hónapos kora óta adom neki, imádja!!

Krumplit főzök és azzal osszeturmixolom!

2011. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hivatalosan 1 éves kor alatt nem adható, de el tudod képzelni, hogy Norvégiában, vagy a skandináv államokban is megvárják az egy évet? Biztos nem! A nagyobbikkal én kivártam az egy évet, de a kicsi már evett 8-9 hónaposan. jól leöntöttem róla az olajat és én is krumplival, vagy rizsbe kerevre adtam, de volt, hogy tésztéval. Az elején inkább krumpli volt a gyerő. Ma napig heti rendeszerességgel esznek halat és imádják szerencsére! Szerintem nyugodtan adhatod te is
2011. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én meg akrémet szoktam neki.krumlipürébe,vagycsak úgy
2011. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a lányom még nem evett, de ma kipróbáljuk!!! :-)

Köszi az ötletet!!!

2011. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
babám naaagyon szereti, krumplival, vagy tésztával! még nekem is nagyon izlik :)
2011. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olajon megfuttatsz egy pici aprított fokhagymát, rá egy konzerves aprított paradicsomot (vagy jó leveses paradicsomból kettőt - héja nélkül), rá két konzerves rio mare tonhal (lecsöpögtetve róla az olajat), pici bazsalikom, esetleg petrezselyem, egy tömlős natúr sajt, összerottyan, és durum spagetti vagy penne tésztával tálalod. Nagyon fincsi!
2011. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13.09-es vagyok. Amit még csináltam: krumplit megfőztem sós vízben, leöntöttem róla a vizet, majd felöntöttem egy kis házi paradicsomlével, elkevertem benne a lecsöpögtetett tonhalat, és összerottyantottam. Kisfiam nagyon szerette ezt is.
2011. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elég drága szerintem, akkor már inkább jégre rakottan vegyél harcsát, vagy afrikai harcsát.

Abból csinálhatod úgy, hogy nektek pörkölt, neki meg párolod vagy sütöd.

2011. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!