Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha többet eszik 700 ml nél?

Baj ha többet eszik 700 ml nél?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos kisfiam 4600 g és azt mondta a védőnő hogy elosztva 6 tal 700 ml kellenne ennie, de ő 900-1000 ml ket eszik és még teát is iszik hozzá, tápszeres baba.
2009. ápr. 11. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát tápival bizony túl lehet etetni, anyatejjel nem. Szerintem az oké, hogy jó evő és ennyit is behörpint az üvegből, de én nem kevernék be neki ennyi tápit, mert teljesen kitágul a pocija és a túlzott hízás sem lesz jó a szerveinek. A túlzásba vitt evés is lehet aggasztó, nemcsak a rosszevő bébi. Szerintem fogadd meg a védőnő tanácsát, ráér még kicsit később egy liter tápit szippantani:)
2009. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg egyáltalán nem lehet táppal túletetni a babát. Abból is csak annyit eszik amennyi jól esik neki. Az én kisfiam is ennyi idősen megevett 700ml-t, sőt még többet is. Nem lett kövér baba 6 hósan még nincs egészen 8kg.
2009. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is többet evett a babánk ebben a korban, később majd "viszavesz", de tea helyett próbálj vizet adni, ha kell.
2009. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
visszavesz
2009. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi 2. vagyok. Ugy akartam írni, hogy az enyém is megevett 900-1000ml-t naponta.
2009. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!ezek a számolások csak durva átlagok.Valamelyik baba többet,valamelyik kevesebbet eszik.Én babám is tápszeres
2009. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!