Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé Beba H. A. start...

Nestlé Beba H. A. start pro-tól 2/2 és fél óránként éhes a babám, pedig még többet is eszik, mint az előírt adagja. Pöttyök is vannak az arcán és a testén. Érdemes tápszert váltani?

Figyelt kérdés
7 hetes a baba.
2011. aug. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!én is a hipoalergén változatot adom a babámnak.De ha a tied kipattog tole,akkor érdemes eloszor egyeztetni a gyerekorvossal.én mondjuk eloszor Milupát adtam neki,de haragos oliva zold volt tole a kakija,azt hittem,hogy attol,de a Bebátol is olyan,szoval gondolom az a normál.Udv.
2011. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok.az,hogy 2és fél oránként eszik a babád,az normális,mert még nincs neki beállt napirendje.az enyém 3honapos,és még csak most állt be neki,vagy kezd.
2011. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi időnként eszik, hogy pl. mekkora szerintem. A mi lányunk most lesz 4 hónapos, és mostanság áll rá arra, hogy ár fixen 3 óránként eszik, van amikor tovább is kitart, amikor hosszabbat alszik pl. délután. De ő eleve kis súllyal született, most lett 4500 gramm néhány napja, megduplázta a súlyát, szóval ő még 2-2,5 hónaposan bőven 2-2,5 óránként evett.
2011. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!