Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi egy 6 hós baba adagja, aki...

Mi egy 6 hós baba adagja, aki a napokban kezdi a hozzátáplálást, és anyatejes?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de minden almát, répát, sütőtököt mérjek le?
2009. ápr. 11. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! én sosem méricskéltem. Amennyit a babám megevett szívesen, annyit kapott. Ha úgy láttam, hogy esetleg még kér, akkor még tettem a tányérjába és odaadtam neki. Így ő szabályozta, hogy mennyit evett. Gondolom, ha szopizott, akkor se mérted már... ő tudja, hogy mennyi kell neki, többet úgysem fog elfogadni, tömni meg nem szabad. Nálam ez minden gyereknél bejött, mindegyik jó étvágyú gyerek . Most a picinél is így csinálom, ő is szépen eszik a maga ütemében. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel most kezditek a kóstolgatást, kezdetben elég néhány kanállal az új ízből - gondolom ezt eddig is tudtad:) Utána meg úgyis a babád igényéhez kell igazodnod, felesleges méricskélni. Egy adagot átlagosan 190g-nak mondanak, egy üveges bébikaja mennyisége. De ennél ehet többet is, kevesebbet is, étvágyfüggő.
2009. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem egyelőre bőven elég 1 dl-ig elmenni, az én kislányom egy éves, délelőtt 1dl gyümit eszik, után szopi, ebédre 2 dl főzeléket, uzsira 1dl főzeléket, utána szopi, reggel és esete szopi, meg éjjel is néha, igény szerint
2009. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!