Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Ma alig pisilt 10...

S. O. S. Ma alig pisilt 10 hónapos fiam! Mit csináljak, hogy többet igyon? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Reggel 7kor cseréltem a pelusát, aztán fél2kor(akkor eléggé tele volt) utána viszont csak fél8kor, és akkor alig volt benne pisi!Pedig egész nap kínálom vízzel, iszik 1-1 kortyot, ennyi.Nem kéri a hígított barack, narancs levet sem, egy ideig jó volt, aztán nem kellett.

Szopizik még, reggel-este,meg 2x nap közben, de akkor nagyon keveset.

Elég sokat szívtam ma az orrát, mert náthás, de nincs láza, nincs baja, a doki nem is adott gyógyszert.

Ennyire keveset még soha sem pisilt, nagyon megijedtem, mit tegyek:(

amúgy a kutacsa nincs nagyon beesve, csak ici-picit van beljebb mikor függőleges testhelyzetben van.


2011. aug. 10. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
anyukám azt mondta nyugodtan kínáljam egy kis cukros vízzel, hogy igyon....ez jó lenne?eddig nem adtam neki durván cukros italt, mint pl baba instant tea
2011. aug. 10. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam sem nagyon akart inni pohárból, de a cumisüvegből rengeteget iszik. A te kicsit miből iszik? A cukrozott vizet pedig ne próbáld ki, hiszen az rontja a fogait.
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Cukros italt én sem adnék neki, esetleg többször kínáld gyümölccsel (pl. reszelt alma, barack), az is jó folyadékpótlásra, illetve nem tudom, hogy áll a kisfiad a levesekhez. Az én fiam nagyon szereti a húslevest, a tejfölös krumplilevest zöldségekkel, ami szintén sok folyadékot juttat a Picú szervezetébe, esetleg, ha inkább főzelékes a baba, akkor főzd neki hígabbra. Vízzel kínálgasd nyugodtan, nem baj, ha csak 1 kortyot iszik, de ízesítetlen Pickwick csipkebogyó-hibiszkusz gyümölcstea is nagyon finom, és nem tartalmaz feketeteát, tehát nem árt. MInden jót és mihamarabbi jobbulást! Üdv, 20 hónapos kisfiú anyukája.
2011. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztivan ***** válasza:
Ha a kutacsa nincs beesve akkor elég neki a víz.Ne adjál cukros vizet.Lehet kiizzadta a többit.Szerintem ne aggódjál ha ez csak egy-egy napon van hiszen a felnőttek sem isznak és pisilnek egyformán.Ha pedig jön hozzá levertség,álmosság vagy bármi más akkor úgyis viszed dokihoz.
2011. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy van ez a nátha, ami miatt nyűgösebb, de a doki szerint semmi baja.E mellett több foga nő egyszerre, ami miatt nem evett ma rendesen:(

Amúgy a gyümölcsöt levesesre csinálom, meggylevest kapott főtt krumplival, husival, e mellett itatom, szoptatom.

Csak úgy megijedtem, hogy ennyire nem pisilt ma.


Amúgy mennyit kéne innia egy nap?És mennyi pisi pelusnak kéne lennie?eddig kb4 volt, de az nagyon teli!

pohárból iszik, meg csőrös itatóból, cumisüvegből nem tud, mivel csak szoptattam.

2011. aug. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!