Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves 2 hónapos, még nem...

2 éves 2 hónapos, még nem bilizős, de amikor rá ültettem mindig pisilt. Most hallani sem akar hogy rá üljön. Miért?

Figyelt kérdés
nem erőltettük,nem történt semmi új még se akar rá ülni,mi elfogadjuk,de azért minden fürdés előtt megkérdezzük,még sem akar,hevesen ellenkezik,mi nem is beszélünk róla többet,ha nem hát nem,csak nem értjük ezt a hirtelen heves tiltakozást a wc-re üléstől,volt másnál is ilyen?tanácsokat várnék.még nem érett a szobatisztaságra az tuti,de az esti pisi mindig ment azért.
2011. márc. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy dacból tagad? Egyéb dolgokban nem áll ellen? Nekem is ennyi idős a fiam, benne járunk a dackorszakban, mindenre nemet mond, ami korábban természetes volt, nem iszik kakaót, nem mos fogat, stb. (Bilire eddig sem ült)
2011. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de nem,semmire nem mond nemet csak a bilizésre.vagyis hogy a wc-be agy bilibe pisiljen,nem erőltetem csak nem értem miért teheti.
2011. márc. 19. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves, még pelusos, de legtöbbször már szól ha biliznie kell. Neki is volt egy időszaka kb. 2 éves kora körül amikor nem akart ráülni a bilire, holott előtte magától ment oda. Nem erőltettem, aztán egyszer csak újra szólt hogy menni akar.
2011. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
htá már jó ideje tart ez az állapot,de kb 2,3 hetente rá kérdezünk.lehet egyszerűen nem kérdezek rá egyáltalán.de már nem nagyon akar pelenkát sem,én mondtam neki,hogy akkor bugyi kell és wc-be pisilni,de arra is ellenkezik.
2011. márc. 20. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez történik. Egyszer ráül, másszor nem. Semmi gond ezzel.
2011. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!