Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan tojásmentes...

8 hónaposan tojásmentes tésztát ehet ebben a formában?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy paradicsomos tésztát készítek kisfiamnak. Paradicsomot forrázom, lehúzom a héjját. Csirkehusit kicsit rádobom az olajra, majd hozzáteszem a paradicsomot, egy nagyon pici bazsalikommal, összerottyantom. Közben egy -két marék tojás nélküli tésztát főzök, majd turmix, és két napra megvan az ebéd.

lehet ezt így, vagy ötletek Paradicsmos kajcsihoz?


2011. aug. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó, 8 hónaposan az én lányom is ette már a tojás mentes tésztákat!
2011. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mért ne ehetne normális tésztát? Nekem 8-9 hónaposan ette mindkét lányom.
2011. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bolti tésztát veszel, abban alig van tojás. Semmi baja nem lenne a babának tőle. Én is adtam 8 hónaposan a fiamnak. Sokan 5-6 hónaposan már babapiskótát adnak a babának, ami dugig van tojással.
2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon finom lesz, adhatod, de sima bolti tésztával is az hamarabb megföl, és jo a recept:)
2011. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez tökéletes!! én is így csináltam a lányomnak csak bazsalikom nélkül. illetve később egy pici kanálka joghurtot is tettem bele meg lisztet hogy sűrítsem a szószt...holnap is éppen ezt készülök neki főzni :)
2011. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is adhatod sima tesztaval nyugodtan. Az en fiam 7 honapos es en sem voltam benne biztos, de aztan lattam a boltban hogy van olyan bebietel amiben van teszta, sot tarhonyasat is lattam, szoval hazajottem es megfoztem neki.
2011. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. aug. 13. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!