Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik törlőkendőt és popsikré...

Melyik törlőkendőt és popsikrémet használjátok? 37 hetes kkm

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Popsitörlőt tesco, spár, Pretty Baby, szinte mindent kipróbáltunk, nem volt sok különbség.

Popsikrémbe jó a sudokrém (azt kapsz a felicitas csomagba, szerintem az elég, ha kipirosodna a popója nagyon jó rá.) Mindennapos használatra sima gyógyszertárit használok még most is. Receptre is felírják, így még olcsóbb. Van ebből vitaminos is, annak kicsit fura az állaga, meg drágább, de az is jó, kikevert gyógyszertári az is.

2011. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sudocremet popsi krémnek.és a kék pampers popótörlőt.vettem már más fajtát is de nekem nem jött be egyik sem.
2011. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Neogranormon törlőkendő, ha kakis akkor vizes vatta, és Neogranormon kenőcs :-)

szuper így a popsija! :-)

2011. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Törlő kendők között minimális a különbség. Méretben egy-két centi. A túl nedves nem jó, mert nem szárad fel mire felkerül a tiszta pelus. (hacsak meg nem várod)

Popsikrémet ír fel a doki.Többnyire két félét. Az egyik egy egyszerűbb cink-oxidos cucc, a másik a pelenka kiütésre való magasabb gombaölő hatóanyagú boraxos krém.

Tarts mindkét fajtából. A simából és az antibakteriálisból (Sudocream-recept nélkül) is. De elhúzódó, kiterjedt kiütésekre/gombásodásra gyors, és fokozottan hatásos bármilyen gombaölő. (Canesten,Lamisil) Ezeket azonban csakis a tünetek megszűnéséig használd, és kérd a védőnő tanácsát!Sima víztaszítót,bőrápolósat folyamatosan használhatsz (Johnson,Nivea, Gabi és még 1000 féle)

2011. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sudocrem a popsira. A sudocrem meg sok masra is jo mert antisepticus crem es igy ha majd horzsolas, eges, karcolas, borszarazsag... keletkezik akkor ezzel jol be lehet kenni es szepen elmulik. Majd 1 eves kor korul sajnos elkerulhetetlen par horzsolas, karcolas.

Popsitorlobol hasznaltam mar pamperst meg huggiest. Mind a kettobol az illatmenteset. A pampersz torlokendoje nagyon finom anyagbol volt de nem volt annyira nedves mint a huggies torlokendo. Viszont a huggies-nek nem annyira puha az anyaga de azert nincs vele gond. En inkabb a huggiest szeretem mert nekem az a fontos, hogy legyen jo nedves. Kezet, arcat is szoktam torolni a jatszoteren, a kocsiba is bent van egy bontott csomag utazas eseten. Mar jo ideje fel van bontva de meg mindig jo nedves. Nekem ez fontos szempont. A pampers kicsit hamarabb kiszarad, nem tartja annyira a nedvesseget. Nekem ezzel a kettovel van tapasztalatom.

2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Babylove törlőkendő-Popsira a sima gyógyszertári vált be.Sudocreamet csak éjszakára használok (mert akkor jó 8-10 óráig egy pelusban van) illetve ha esetleg piros a popója.Azt hallottam az nagyon erős hámosító,ezért nem jó mindennapos használatra,mert ha pl.fogzásnál kiütéses lesz a popsi,akkor már nem hozza helyre a bőrt,mert hozzászokott.Lehet nem így van,de én ezt hallottam.,
2011. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekünk egyféle popsikrémet írt a gyerekorvos, azt használjuk, de csak éjszakára. nappal csak akkor, ha kipirosodik a popsija.

törlőkendőből a neogranormon vált be, igaz drága, de sokszor akciós.

2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem sajat praktikam van, jol bevalt:)

Nem hasznalok popsitorlot, sokkal jobb a borenek, ha szappannal vizzel lemosom. Amugy mindig van mindenfele kendo itthon veszhelyzetekre, meg jol jon minden mast torolni, akar bababutort:)

Ezenkivul babaolajjal (babylove) vagy etolajjal szoktam bekenni, ha kell, kus pirossagra, sudocrem, amugy hintopor (sima gyogyszertari vagy a gabi valt be).

2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
FIXIES törlőkendő a legeslegjobb. Sajnos boltban nem kapható, neten szoktam rendelni. Kipróbáltunk minden mást is, a zöld Johnson's még elég jó, de a Fixies-t semmi sem múlja felül. A kórházban is ezt használták.
2011. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, es az etolajat a gyogyszertarban veszem.
2011. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!