Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nedves törlőkendőt mire...

A nedves törlőkendőt mire lehet még használni a popsitörlésen kívül? Ti mire használjátok még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem vált be minőségileg azzal az autó belső részeit lehet takaritani.


azon kivül semmire.. de biztos lehet sok mindenre.

2011. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kéztörlésre is szoktam, meg ha le akarok ülni valahova, de pl. koszos, akkor is jó, ha van nálam.
2011. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a melegben ha éppen sétálni vagy bárhol vagytok akkor kéztörlésre, arctörlésre vagy frissítés gyanánt is jó.
2011. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát bevallom őszintén, rászoktam, hogy nagy WC után magam is használok egyet. Nagyon bejött, komfortos érzés. :o)


Ezen kívül kicsi lányom használja, ha sikerül megkaparintania a dobozt. Előszeretettel kirángat belőle minimum 40-et. Ezeket mérgesen összeszedem, és próbálom értelmesen felhasználni, de kevés sikerrel, néhánnyal feltörlöm a köves padlórészekről a koszt, a többi a kukában landol... :o/ És minden alkalommal szentül megfogadom, hogy a dobozt "biztos helyre teszem". :o)

2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb cipőtisztító. Amúgy minden tisztítására bejön: játék, bútor, stb.

Nyáron kéztörlő.

2011. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyik-másik választól határozottan megkönnyebbültem. Ugyanis, műanyag gyerekjátékokat, hintát, libikókát és is le szoktam vele törölni, ha pecsétet, koszt látok rajta.

Wc után én is használom.

A pelenkázólapot áttörlöm vele.

Az etetőszéke ülését is le szoktam törölni.

Természetesen kezet, arcot, popsit törlünk vele leginkább.

Kiváncsi voltam, mások mire használják még, mire lehet használni.

2011. jan. 21. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanígy használom, ahogy előttem már leírtátok sokan. Kisfiam is előszeretettel megkaparintja a dobozt, szintén vagy huszat kirángat belőle, és szétdobálja az ágyába. Én visszatuszakolom a dobozba, hajtogatja vissza a tudod ki... de így is felhasználható még, nem szárad ki.
2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én olyat veszek általában,ami egész testre való,így at arcát,kezét azzal törlöm evés után.a pelenkázólapot én is azzal szoktam,meg a játszótéren a nagyon koszos játékokat.nedves törlőkendőt én már a gyerek előtt is használtam wc után,de felnőtt fajtát veszek.
2011. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Az én fiam ha megkaparintja, úgy ahogy a tietek is, kirángat belőle 40-et és elkezdi vele megtömni a száját. Borzalom. És utána nevet rajta, hát megkostóltam, borzalom íze van, na meg nem szájba való, úgyhogy muszáj fölraknom magasra, de ha véletlen a szekrényen felejtem, akkor ajjajj.....

Egyébként, popsi, arc, kész, nyáron testfrissítés. Kocsi műszerfalát takarítom vele, nagyobb játékokat, szekrényt. A cipő még eszembe se jutott:)

2011. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes sminklemosó. A gyerek által kirángatottakkal szoktam port törölni. Ha valami kaja lepottyan a földre, a pvc-t azzal törlöm át. Ha véletlenül kiszárad mert nyitva felejtem, akkor papírzsepi helyett, illetve azokkal is portörlés. Műanyag bútorok (pl. kerti bútorok) kosztalanítása, cipőpucolás. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2011. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!