Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik törlőkendőt és popsikré...

Melyik törlőkendőt és popsikrémet használjátok? 37 hetes kkm

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Popsikenőcs: sudo és társai felesleges pénzkidobás, az orvos által felírt gyógyszertári tökéletes, ha véletlenül elfogy, akkor a dm-ben veszek saját márkás tégelyes kenőcsöt, szuper jó és olcsó is.

Sudot vagy bepanthent, hasonlót csak mintát használtunk, de pfff.... nincs érteleme venni. Ha kipirosodás lenne, akkor kamillás lemosás, és speckó gyógyszertári kenőcs.

És már válaszoltam is a másikra: a babapopsinak a langyos kamillás lemosás a legjobb. Csak sajnos mi mai anyukák lusták vagyunk hozzá, így marad a hideg és mesterséges cuccokkal teli popsitörlő. Én nagyon szerettem a Pampers Sensitivet, a dm saját márkás zöld is bevált, a huggies is, és a lidl-is softino. A Neogranormon is szuper.

Ami nem jött be: tesco-s.


Szerintem eleinte a gyógyszertári opsikenőcsöt használjátok, minden pelenkázáskor. És ha lesz segítséged az első napokban, akkor főzzetek kamillát :) Szoptatás előtti és utáni lemosáshoz is tökéletes (persze külön tálkából :DDD)


Egy 3 gyerekes anyuka

2011. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Neogranormon popsitörlő és sudokrém.
2011. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Popsitorlo Huggies a feher.Popsikrem jelenleg meg van otthoni gyogyszertari egyebkent sudocrem.
2011. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

pampers popsitörlő zöld,vagy narancssárga.ez vált be a legjobban.

bepanthen krém posira.

2011. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Johnson's popsitörlő és Bepanthen krém
2011. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Baby Life törlő - amikor csak utcára, ide-oda megyünk, kéztörlésre, kisebb dolgokra tök jó.( 200)

PINE törlő is van otthon mindig, az jobban felhabzik, erősebb anyag. (300)

Babakrém az frezidermes :)

2012. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!