Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen görcsoldó szerek...

Milyen görcsoldó szerek vannak baba hasfájásra, és mit tegyek ha a gyerekorvos nem hajlandó felírni? Már minden recept nélküli szert kipróbáltam (espumizn, infacol stb)

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ezeken kívül én még édeskömény teát adtam neki...az is hat,babám szerette is
2011. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos attól még jobban ordít
2011. máj. 17. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
az a baj ilyen hasfájós babáknál semmi nem segít én is tapasztaltam sajnos kinövi a hasfájást ,az biztos kitartás egyébként én is kipróbáltam mindent semmi nem segített sajnos :(
2011. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saab Simplexet is próbáltátok? kb 3 hónapos koráig normális hogy fáj a hasa és esetleg ezek a "szerek" sem használnak. Vagy idősebb már? Mert ha jól tudom, Espumisant nem is szabad ilyen kicsiknek adni még
2011. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Sab Simplex-et javaslom. Ha ezt is próbáltátok, akkor van még a Gripe Water.
2011. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktornő mondta, hogy Espumisan vagy Infacol, 1 hetes volt ekkor a kisfiú (azaz múlt héten), szóval szerintem Espumisant is lehet ( a tájékoztatón is rajta van).
2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hetes kórtól a Gripe Water csodát tesz !!!
2011. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a torna ért a legtöbbet. De próbálhatod a hasát is melegíteni, meggymag párnával, vagy akár hajszárítóval is. Én még az alkaromra fektettem és úgy nyomkodtam a hasát, akkor még vissza is aludt. Alvó párduc póz ez.
2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!