Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál milyen fajta...

Hozzátáplálásnál milyen fajta körtét szoktatok adni a babátoknak?

Figyelt kérdés

Már kapott almát, barackot, banánt, szilvát (ezt bébiétel formájában), s most szeretnék venni neki körtét, de nem tudom milyet vegyek a piacon.

6,5 hónapos


2011. aug. 12. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Most csak külföldi körtét találsz... hogy az mennyire ízes, mennyire édes? Inkább ebből is adj üvegeset, szeptember-októberben már lesz hazai.
2011. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vilmoskörtét vettem neki mindig.
2011. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ált azt amit kapok a boltban .-)))


most érik egy igen finom apró sárga mézízű körte egy baja van csak h gyorsan meg is barnul igaz én sárgászölden is szedem mert már úgyis nagyon édes

2011. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem a védőnőtől, annyit mondott, mindegy milyen csak magyar legyen és édes. Én annyira nem vagyok tisztában vele, melyik édesebb. Egy idős néninél több fajta körte volt, a legtöbb zöld színű. Volt ott apró, sárgás-pirosas színű, nem tudom milyen fajta, azt mondta, kisbabáknak inkább azt viszik. Abból vettem párat. Lehet fagyasztok is le belőle. Volt egy másik is, amit ajánlott, de zölden azt nem mertem megvenni, hiába mondta, hogy holnapra megérik.

Hát remélem jó lesz, de azért várnék válaszokat, ki hogyan, s mit vesz, s szoktátok-e fagyasztani későbbre, mikor már nincs szezonja?

2011. aug. 13. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

A körte utóérő,tehát tényleg megérik ha hazaviszed.:)

És már van sok hazai,éppen most kaptam két hatalmas kosárral.:)

2011. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amit a boltban kapok. a védőnő meg mondjon amit akar,ugy se tudod h melyik körte magyar,bármelyik eladó rámondhatja...
2011. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!