Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kaptunk egy csomó pólót...

Miért kaptunk egy csomó pólót 4-5 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyosak az ajándékok, de ti szoktatok adni pólót a babátokra? Én megpróbáltam, de mindig felcsúszott, és bosszantott, hogy kint van a dereka. Úgy sajnálom, mert tényleg nagyon édesek.
2011. aug. 13. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket főleg nyáron ha nagyon meleg van csak egy pólóban és pelusban alszik.
2011. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam hasznalni, de csak akkor, ha megyunk vhva. Amig nagyon meleg volt napozot adtam a picire, de jo otlet ez a pelus polo kombinacio:)
2011. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én tavasszal és ősszel használom a pólókat, amikor kevés a body, de a pulcsi rá már sok lenne, a bodyra adom második rétegként. Én sem szeretem, ha kint van a dereka.
2011. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, akkor lehet, azért nem értem, mert külföldön élünk, és itt az évben kb. összesen 1 hét van, amikor rá lehetne adni. :)
2011. aug. 13. 12:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Bodyra rá, ez tetszik, jó ötlet szerintem. Van néhány nagyon vékony bodynk.
2011. aug. 13. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babánál én is a body-ra adom rá. Most 5,5 hónapos. A nagyra meg már body-t nem igazán adok.
2011. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hűvösebb napokon én is a hosszú ujjú bodyra adom, tök vagány. :)

De jó időben rövidnacival is rá szoktam adni. Én szeretem. Leginkább mondjuk akkor adok rá pólót, ha megyünk valahová, mert a hordozóban nem csúszik fel. De itthon is szokott abban lenni.

2011. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hosszú ujjú bodyra adom a pólót. Igyekszem úgy összepasszintani, hogy a body ujjának színe valahol visszaköszönjön a póló színében. Tényleg nagyon vagány így! :)
2011. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én születés óta adok rá pólót, sokkal kényelmesebbnek tartom, mint a hátul nagy kapcsokkal telerakott rugikat, egyrészt a babának is kényelmesebb, másrészt nekem is sokkal könnyeb pelusozni.


Nyáron: ujjatlan body, rövidujjú póló

Ősszel-tavasszal: hosszú ujjú bodí, rövid ujjú póló, vagy rövid újjú body, hosszú ujjú póló.

Télen: rövid ujjú body hosszú ujjú póló.


Szóval imádom a pólókat, van vagy 30 pólója a lányomnak, most 15 hós.

2011. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem, mert ősszel, a szobában tökéletes volt egy hosszú ujjú bodyval, kvázi mellényként.

Illetve sétához is, amikor olyan meghatározhatatlan volt az idő, amikor body főlé pulóvert sokalltam, viszont egy szál bodyt kevésnek találtam.

2011. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!