Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam most lett...

4 hónapos kisfiam most lett tápszeres. Akkor most biztos, hogy duci, beteges gyerek lesz, vagy ez csak riogatás?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. ez nem igaz!! az én kisfiam az elejétől kezdve tápszeres volt. soha nem volt beteg, nem volt duci,inkább vékonyka volt. míg a keresztlányom anyatejen nőlt fel és folyton beteg volt. nem ezen múlik,persze jobb az anyatej,de ha valakinek nincs akkor nem tud mást tenni. ne aggódj.
2008. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezen a riogatáson átestem én is.nagyobbik lányom 2 éves koráig szopizott vékony magas egészséges(3éves)

pici lányom mindössze 6 hetes koráig szopizott utána tápszert kapott és most 1 évesen ugyanolyan mint a nővére.bár kicsit betegesebb ,többször volt megfázva,de nem biztos hogy ez a tápszertől van,leht csak a nagyobbtól elkapja.nagyon jó tápszerek vannak már,ne aggódj nem lesz semmi baj!egészséges,lesz a kicsikéd tápszerrel is :).

írj privit nyugodtan ha tudok segítek ha kérdésed van.

mi mildibé és hipp tápszert ettünk.

2008. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiam tápszeres volt. Sohasem volt beteg, mondjuk jó húsban volt, de nem a tápszertől, mert ő 4,5 hónaposan megevett 7 dl!! tökfőzeléket uzsonnára. A kicsi fiam csak szopott, születése óta 2 hetente taknyolódik, és szintén jó húsban van.

Mivel tápszeres babáknál 4 hónaposan lehet a hozzátáplálást elkezdeni, szerintem te is tegyél így, és akkor nem fog annya tápszert enni!

Boldog babázást!

2008. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság olyan tápszerek vannak... lehet hogy régen ez így volt,de manapság már nem.

Már 3éves lesz lányom és nem beteges,pedig 4 hónapos korától tápszeres. Vékony,nem duci.

De nekem is van a családban olyan gyerek aki több mint 1,5 évig szopizott és mégis 2× annyiszor beteg mint az enyém és túlsúlyos is.

2008. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan már felnött vagyok, de elég vékonyka, az elsőperctől tápszerrel etettek
2008. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!