Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. Hány hónapos korban van...

Kb. Hány hónapos korban van szükség először az orrszívóra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor amikor először megfázik, csak azért kérdezem, hogy mennyire fontos ezt előre beszerezni?

30 hetes kismama


2008. márc. 5. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy megfázzon. Én már pár naposan szívtam Nekem mellszívó, orrszívóm van egyben, és azzal a csővel szívtam szájjal.
2008. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval elég, ha olyat veszel amit porszívóra lehet kötni, az olcsó és bőven elég. Azt is tudod szájjal szívni.
2008. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért jó, ha ilyenek előre megvannak, mert az én babámnál mindig éjszaka jött az orrdugulás és nagyon rossz hallgatni szegénykét, hogy nem kap levegőt rendesen. Inkább legyen meg előre, ígyis-úgyis meg kell venni.
2008. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinél rögtön kell. Ne aggódj az ára miatt, én 1500 Ft körül vettem a porszívóra csatlakoztatható változatút (www.babaholmiolcson.hu).
2008. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!