Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos csecsemőnek nincsen...

4 napos csecsemőnek nincsen semmi ilyenkor szokásos reflexe, nem sír, nem eszik. Mennyi remény van a felépülésre?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig csak aludt a babám. Nem szopizott, nem sírt. Szerintem az érzéstelenítőtől volt, mert sajnos császárral szültem. Aztán bepótolta:)
2008. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ő is sajnos császárral született pontosabban 5napja, és sajnos neki 1perces szívleállása is volt :(

de azért valamennyire megnyugtattál, köszönöm.

2008. márc. 5. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Ha császáros vagy,akkor val.színő még nyomnotok kellene a kórházi ágyat.

Ha valami nem stimmelne a babuciddal már megmondták volna neked.Ne aggód,bár tudom mondani könnyű,az én picurkám is császáros volt még szopizni sem akart,nemhogy sírni.Sőt amúgy sem volt egy sírós gyerkőc lehet ez alkati kérdés is.

Nyugi minden rendben lesz:)

Ne borulj ki csak szeresd őt és meglátod fog még ő neked sírni meg hisztizni:)

2008. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából a nővérem babájáról van szó, még kórházban vannak, a picit szondával táplálják.nagyon aggódom érte, értük, hogy mi lesz, marad-e valami fejlődési rendellenessége a babának :(
2008. márc. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!