Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan zenéket ajánlanátok...

Olyan zenéket ajánlanátok illetve linkelnétek ami tetszik egy pár hónapos csecsemőnek vagy megnyugtatja?

Figyelt kérdés
Egy 2 hónapos csecsemőnek szeretnék zenét elindítani a youtube-on, tudnátok linkelni néhányat ami jó hatással van a babára?
2011. aug. 25. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor még a pocakodban volt a babád, nem hallgattál valami zenét? Sokszor felismerik a babák azokat a zenéket és meg is nyugtatja őket, még akkor is ha ezek nem lassú és nyugis számok!

Lányom érdeklődően figyelt, amikor azok a zenék szóltak, amelyeket a terhesség utolsó heteiben hallgattam.

Amúgy lányom 4 hónapos korától odavan az Alma Együttesért. :)

2011. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

A lánykám pl imádja, csendben mosolyogva hallgat ha a "dong-yi" zenéje megy, bármelyik.

De lassú, felnőttek számára is megnyugtató zenére is megnyugszanak. Illetve klasszikusok, mozart asszem amit szeretnek a kicsik, és jót is tesz nekik.

A nagyfiam(26hónapos) a "gyerekdalok" gyűjteményt imádja

2011. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a klasszikus zenét nagyon szeretik! Bach, Vivaldi...

mi a Kalszzik rádiót hallgatjuk, lányunk is nagyon szereti.

2011. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit mi nagyon szeretünk: Fisher Price Peaceful Celtic Lullabies c. album. Nagyon-nagyon kellemes, lenyugtató zene. Youtube-on nem tudom, hogy van-e fenn, én internetről töltöttem le.

Az én lányom már 1 éves, nagyon szereti még hallgatni a Putumayo világzenéből a gyerekeknek készülteket, pl. a Putumayo Animal Playground, Putumayo Hawaiian Playground, Putumayo African Playground. Ezeknél mindig tapsol, és táncol rá. :-) Ahogy írták előttem, a klasszikus zenét is szeretik a babák, mi Mozartot hallgattunk régebben.

2011. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:57-es vagyok, nagyon szeretjük még a Zeneovi sorozatot is (Jeles napok 1.,2. , Ezt énekeljük az oviban, Téli ünnep). Ovisok énekelnek rajta gyerekdalokat, mondókákat, ami azért is jó, mert te is megtanulod a szövegét könnyen, és tudod a babának énekelni akármikor, nem kell, hogy cd szóljon.
2011. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam ujszülöttként csak cris reát hallgatot de ametallicára aludt el:) most 13 honapos és ha bekapcsolom, el se lehet hozni a gép elöl:))
2011. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.picurradio.com

Mi most fedeztük fel, az 5,5 hós fiam nagyon szereti:)

2011. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!