Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesen 2.5-3 óránként...

6 hetesen 2.5-3 óránként eszik a babánk éjjel is és nappal is. (full tápszeres) Normális ez?

Figyelt kérdés

A babánk alig bírja ki a 2.5 órát és éjjel-nappal etetjük. Ahogy olvasom rengeteg baba egész éjszakákat átalszik 3-4 hetes korától. Akkor a mi babánknál van "gond" v. azoknál a babáknál, v. csak minden baba más és más!?


Lécci írjátok meg nálatok hogy volt/van ez!


2009. ápr. 13. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden baba más. Nekem az első fiam 2 hetesen végigaludta az éjjeleket, a második lassan 4 hós, s még mindig kel, de nem bárom.

Miért lenne gond, ha 2,5-3 óránként eszik? Teljesen normális 6 hetes korban. Egyébként az újszülöttek naponta akár 10-12 alkalommal is ehetnek! Sosem szabad a gyerekeket összehasonlítani, mivel tényleg minden baba más. Az egyik ennyit alszik, a másik annyit. Az egyik sokat eszik, a másik keveset. Az a lényeg, hogy ha éhes, kapjon hamit, s utána kiegyensúlyozott, nyugodt legyen.

Az én kisfiam hiába lesz 4 hós, sokszor még mindig 2 óránként eszik.

2009. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden baba más!!!Nekem három fiam van és az első éjjel nappal üvöltött.Rettentően rosszul evett és aludt.Most 17 éves és enni még ma is nagyon rosszul eszik.A második fiam már sokkal jobb volt de azért Ő is megébredt éjszaka enni de utánna aludt tovább.Most 14 éves.A kicsi pedig egy szuper kis pasi eszik alszik.De Ő is eszik még éjszaka egyszer utánna alvás reggelig.Most lesz 6 hónapos.Én igény szerint etettem és tényleg nagyon jó baba.Szerintem ha azért kell fel mert éhes és azt látod mert gondolom megeszi az elkészített mennyíséget akkor Én adnék neki.Aztán majd biztosan át áll majd a 4 óránkénti evésre és alszik éjszaka.
2009. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Az én babám is tápszeres és 1 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.Nem lehet,hogy kevés a tápszer?Vagy másféle kellene,ami laktatobb.Szerintem dokival beszélj róla.Az én lányom milupát kap.
2009. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!