Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok el a 8-9...

Hogyan altatjátok el a 8-9 hónapos babátokat nappal és esténként, ha tápszeres, tehát nem cicin alszik el?

Figyelt kérdés

Én babakocsiban délelőtt is, délután is (csak így alszik el, ha húzgálom egy kicsit, nem vészes.) De este is csak így hajlandó, és utána átteszem az ágyába. Van valami praktika, hogy visszaszoktassam az ágyába nappal is, illetve hogy ott aludjon?


Mielőtt megkérditek, azért alakult így, mert tetőtéri lakásban lakunk, és a gyerekszobában nappal nem volt ritka a 31 fok sem, így hátul a teraszon altattam a babakocsiban. De most jó lenne visszaszoktatni a saját ágyához.. :( De fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá. (ott csak sír, ha belerakom)


2009. aug. 14. 22:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, közben az előbb a keresőben találtam erről egy csomó topikot! :) Úgyhogy ha nem írtok, majd onnan mazsolázok. Jó éjt mindenkinek.
2009. aug. 14. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!9 hónapig ringatni kellett a lányomat,most 1 hónapja leteszem magam mellé az ágyba,összebújunk,simizem,ő markolja a hajamat és alszik.Miután elaludt,berámolom a helyére.
2009. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszii! :) Mi ezt az összebújást még sosem próbáltuk. Ti próbáltátok előtte, vagy egyszercsak ez is menni fog? Enyém még csak 8,5 hónapos, és ha melléfekszem, elkezd sírni. :(
2009. aug. 14. 22:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Márminthogy nappal próbáltuk, de nem jött be (az összebújás). Este vajon másképp működik?
2009. aug. 14. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én elöször játékkal szerettetném meg a kiságyat . rövid ideig tenném be de jókedvel és humorosan. Majd ha már ott a kiságyban boldogan játszik akkor ha álmos szívesen fogadná a barátságos helyet . Mellé ülnék mesélnék ,báboznék és utána mondogatnám hogy most alszik a baba. De egyedül kell elaludnija mert akkor fog éjszaka nyugisan aludni reggelig.én babám szereti a kiságyt példikével alszik benne ,de játékra is használjuk a z ágyat.KÍTARTÁS több napról van szó!!!
2009. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. :) A kiságyát amúgy szereti, néha belerakom egy pár percre, boldogan üldögél benne! De ha "eldöntöm" (azaz lefektetem) már sír is. Ezt az alszik a babát ki fogom próbálni, csak sajnos még nem érti, mit is jelent az "alszik a baba", de fogok próbálkozni, főleg, hogy elmúltak a 31 fokok a szobában, és tényleg jó lenne, ha a helyén aludna újra. (5 hónapos koráig ott aludt nappal is).
2009. aug. 14. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 5 hos kora ota kap tápszert lányom, és tudom nem a legjobb de kispárnával kitámasztva kapja cumisüvegből az esti tápszert ezzel alszik el.(kiságyban egyedül, külön szobában) Napközben szintén igy, csak teával. Mikor elaludt elveszem az üveget.

Éjjel végig alszik.

2009. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Nálunk is megy a kitámasztás, persze ott vagyok a közelben azért, nehogy gond legyen. :) Akkor úgy látszik a tápis babák kb egyformán szenderülnek álomba! :)


Köszönöm mindenkinek, hogy írtatok!

2009. aug. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!