Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órát alszik egy nap...

Hány órát alszik egy nap összesen kb.10 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Lányom napközben jóformán nem alszik, néha naponta egyszer 30-40 percet.

Éjjel alszik kb. 12 órát, nem is kel fel közben, úgyhogy ez jó, de nappal nem akar aludni, és egyesek szerint így elég keveset pihen. Szerintetek?

Soha nem volt egy nagy alvó amúgy napközben.

Amúgy nappal sokszor nyűgös, álmos, de bármit csinálok nem alszik el.


2011. aug. 14. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha átalussza az éjszakát akkor miért baj hogy 1x alszik napközben?

Ha éjszaka fent lenne sokszor akkor megértem hogy baj, mert napközben sem tudsz pihenni.

2011. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne baj, örülök, hogy éjjel alszik, egyetlen gondom, hogy napközben sokszor nyűglődik és szenved, mert fáradt! S van, hogy nem is alszik napközben. Csak furcsa, mert még pici, és azt gondolnám, hogy szüksége lenne több alvásra.
2011. aug. 14. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Éjjel 10 órát alszik, közben 2* reklamál ciciért, de nem igazán ébred fel, alszik és közben szopizik. Napközben kétszer alszik, alvásonként 1-1,5-2 órát. Tehát van, hogy 12 órát alszik csak 1 nap alatt, de azt 3 részletben. Egyébként 90%ban cicin alszik el este is és napközben is. Ha nem cici, akkor ringatás vagy séta mei-tai kendőben.
2011. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, valami hasonló válaszra voltam kíváncsi, mert akkor úgy tűnik más 10 hónapos babája is kb. 12 órát alszik egy nap. Ezek szerint ez lehet egy átlagos alvásmennyiség is.

Csak azt nem tudom miért ilyen nyűgös egész nap és dörzsöli a szemét, de bezzeg nem hajlandó aludni.

2011. aug. 14. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nappal 1*3 órát, éjjel 12 órát.
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó sokat alszik a babád, hát én is azt gondolnám ez a normális, de ezek szerint nem mindegyik babánál van így.
2011. aug. 14. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
21:01 vagyok, most már 20 hónapos, annyi változott, hogy éjjel 'csak' 11 órát alszik.
2011. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!