Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell kifőzni a cumit meg...

Hogy kell kifőzni a cumit meg a cumisüveget? Ha a mosogató gépbe rakom 70 fokra az elég vagy egy edénybe forralt vízbe rakom? A sterilizáló feltétlen kell ha van mosogatógép?

Figyelt kérdés
Persze nem a többi edénnyel raknám be.
2008. márc. 5. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Cumit, cumisüveget 100 fokos, forrásban lévő vízben 3-5 percig kell kifőzni. Nekünk nem volt sterilizáló, nem is hiányzott.
2008. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyszerűbb egy külon kis edényben amit kifőztél előtte, ha abban csinálod tökéletes lesz.Nem kell sterilizáló,persze Te tudod, de annyi minden fontosabb van ami kell, és ez így sztem nagyon jól megoldható.
2008. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mosogatógépbe nem merem berakni de van sterilizálónk azt fogom használni. Én is hallottam a forralt vízes módszerről-de akkor a vízkövet mivel távolítod el (vízkőoldóval? - az azért egy kicsit drasztikus)

27 hetes kismama

2008. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!