Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fordul meg egy baba...

Mikortól fordul meg egy baba tudatosan?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz 4 hónapos a lányunk, már jó ideje át tud fordulni hasról hátra és hátról hasra is, de még nem hiszem, hogy tudatosan csinálja. Naponta többször is előfordul, hogy álmos már, beteszem az ágyába aludni, aztán pár perc múlva nagyon nyöszörög, mert hasra fordult. Vissza tud pedig fordulni, de még gondolom nem tudja, hogy tud, vagy ilyesmi. :) Mikortól érik meg rá, hogy tudja, hogy ő képes erre, és direkt fordul hasra, és abból vissza, nálatok hogy volt?
2011. aug. 15. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is átfordult 4 hónaposan, de még nem volt tudatos neki sem.

Ő 6 hónaposan kezdett el tudatosan forgolódni, mikor valamit el akart érni.Egy ideig forogva közlekedett,vicces volt:)

Szóval ez a tudatos forgás összetettebb dolog, agyilag is érettnek kell rá lenni.

2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik 5 hónaposam forgott (hátról hasra és vissza) a másik meg 4
2011. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előz

szerintem ind akettő tudat mit csinál, szóval tudatos ovlt a kisebbik (napra) 6 hónaposan ült, rá egy hétre állt.

2011. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos volt amikor elkezdett átfordulgatni de tudatosan csak 1 hónappal később.
2011. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. :)

Kíváncsi vagyok, mikor fog majd ő is tudatossá válni, egyelőre van a napi 15 alkalommal való visszafordítás hasról hátra. Aztán majd, ahogy olvasgattam itt jön majd az az időszak is, amikor majd feláll, de még nem tud leülni. ^^

2011. aug. 15. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónaposan megmutatta, hogy tud mindkét irányba forogni. Azóta hanyagolja... Most 5 hónapos. Az oldalra fordulásban több fantáziát lát.
2011. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4-5 hónaposan
2011. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!