Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elvégzem a csecsemő ápolói...

Ha elvégzem a csecsemő ápolói okj 3 éves iskolát, elmehetek csecsemős nővérnek kórházba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.
2011. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
.
2011. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Egy dolog nyugtat meg a kérdésedben, az hogy 3 éves a suli. Más éveket jár EÜ. iskolába, hogy megfelelő végzettsége legyen, és max. valamilyen szakra képzi magát tovább... sajnálatos, hogy ma már okj-s végzettséggel bárhol ott lehet lenni. A szakiskolákat meg lehúzhatják a slozin. Félre ne érts! De ha még azt sem tudod, milyen végzettséget ad és hol tudod hasznosítani mit is gondolhatnék rólad? Elvégzek 10 féle okj-s sulit és bárhol elhelyezkedhetek, ez nevetséges, bocs ez a rész nem rád vonatkozik. De igen, te csak nyugodtan menj el csecsemősnek a kórházba, tapasztaltam, amennyit azok az emberrel foglalkoznak és a tudásuk....
2011. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom az Eü iskolákban matekot, magyart, törit, meg minden mást is tanulni kell a szaktárgyakon kívül, úgyhogy egy szakmát csak szakmai tárgyakkal 2 év alatt bőven ugyanúgy meg lehet tanulni. Sőt legalább az ember már csak arra koncentrál, és sokkal jobb lesz belőle.
2011. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem bölcsikbe mehetsz vele dadának. Nem nagyon éri meg a dolog.
2011. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj,hogy nem pont a kérdésedre válaszolok de szép szakma érdekel.8 hete szültem és mindenki olyan kedves volt.A csecsemősök,szülésznők még a takarítók is.Szülészeten dolgozni az olyan más világ.Mindenki szeme csillogott ha a munkájukról kérdeztem és ők meséltek.Élvezet volt hallgatni őket.Engem annyira megfogott a dolog,hogy komolyan gondolkodom kitanulom ezt a szakmát.
2011. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Én szülésznő vagyok,gyere kedves kolléganő hozzánk ;-)!
2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!