Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 1 éves kor után...

Mit adtok 1 éves kor után tápszer helyett?

Figyelt kérdés

Tápszer után a Nestlé Junior vaníliás gyerekitalra váltottam. Szépen elfogadta a kisfiam, ezzel nem volt gond. Viszont amióta issza, reggel is hamarabb éhezik meg, és éjszaka is felébred legalább egyszer. Adok neki még, akkor alszik tovább. Nem tudom másra fogni, mert 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat.

Ha ettől van, mit tehetnék? Ha nem ettől, akkor mitől lehet?


2011. aug. 15. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

èn még kb másfél éves koráig (majd meglátjuk) az esti tápszert mindenképpen megtartom.

a tápszer olyan mint az anyatej. ezek az itelok meg cukros löttyök, semi nincs bennük. reggel meg szerintem teát fog kapni mert én is azt iszom aztán majd ha ihat tehéntejet akkor majd késöbb azt. lassan pedig az esti szopinak/tápszernek is el kell tünnie.

2011. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig kapott tápszert, utána bolti tejet.
2011. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1éves kora óta rendes bolti tejet kap.
2011. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is rendes bolti tejet kap 1 éves kora óta.

2011. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Miazmár, 1 éves korától tápszer?? Az én tesóm 3 éves koráig szopott, és még mindig iszik tápszert esténként, jóval hígabban ugyan. A tejet nem szereti.
2011. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hós korától nagyon sokáig nem itta meg a tápszert, elég nagy gondban voltam, mert nem tudtam, mit adjak, akkor Sinlac-ot kapott. (Tejem csak 3,5 hónapos koráig volt.) 15-16 hónaposan vezettem be a bolti tejet. Most 22 hós, vmikor kap tápszert, ha megissza, amúgy bolti tej, vagy forralt házi tej.
2011. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Junior italt kap a lányom. 17 hónapos és két éves koráig még biztos azt fogja kapni. Nem igaz, hogy cukrozott lötty lenne csak!!! Ugyanúgy, mint a tápszer, ez is tehéntejből van, csak az életkornak megfelelő vitaminok, ásványi anyagok vannak benne, valamint a tej azon elemei, melyek megterhelik a szervezetét az ilyen kicsiknek át vannak alakítva emészthetőbbé.
2011. aug. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 1 éves kora bolti tejet kap. A tápszert soha nem volt hajlandó meginni. Gasztroenterológián voltunk terhelésen allergia miatt, ahol kiderült hogy már nincs. Így ezért adom neki azóta is a tejet. 15 hónapos koráig szopizott, de párhuzamosan kapta a tejet is. Most már csak az van és nincs baj.
2011. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 éves kora után, házi tejet kapott, ugyanúgy végig aludta az éjszakát. Nálunk is éhesebb de csak reggel, most már rendes reggelit kap a tej mellé. Lehet, hogy ez csak egy növekedési ugrás nála, sokat mozog napközben is éhesebb lesz.
2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!