Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy egész...

Miért van az, hogy egész délelőtt hástartásozom, a baba közben játszadozik a lábamnál vagy a szobában és mégsincs semmi látszatja?

Figyelt kérdés
Mit cisnálok rosszul?
2009. ápr. 14. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nincs látszatja, mert "éltek" a lakásotokban, ez velünk is így van. Akkor látnád a különbséget, ha pár napig nem tennél-vennél semmit :-)! Nem csinálsz semmit rosszul, csak ez úgy van, hogy éppen a végére érsz valaminek, már kezdheted is az elejétől!
2009. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tiszta por minden délutánra. 2 nap alatt egy szárítónyi szennyes összejön, pedig csak 3an vagyunk. A mosogatóba is állandón van valami. Porszívózás 2naponta. Mégis mikor bejövök a lakásba, olyan,mintha koszos lenne.
2009. ápr. 14. 10:18
 3/6 A kérdező kommentje:

Jól mondod! Amint a végére érek, már kezdhetek egy másikat. :) phhhhhhh

nincs vmi komfortérzetem így :(

2009. ápr. 14. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ez szerintem mindenhol így van, nem élünk steril körülmények között, valóban "élünk". Én egy dolgot tanácsolok: ne te legyél a lakásért, hanem a lakás legyen érted (értetek). Én a folyamatos mosogatástól vagyok ki, de most már kezdem az agyamba vésni, hogy így fogadjam el, ahogy van, mert olyan nincs, hogy minden glédában áll. Próbáld ezt elfogadni. Semmit nem csinálsz rosszul, valóban gondolj bele, mi lenne, ha csak egy napot is nem csinálnád végig, amit csinálsz, mi lenne akkor..... Mi minden hétvége előtt elhatározzuk, hogy fogunk azért pihenni is, de a takarítás, főzés, mosás, mosogatás stb. mellett bizony épphogy jut egy kis időnk rá. Persze az én férjem egy örökmozgó, úgyhogy mindig kitalál új dolgokat, egy percet sem ül le. :) 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok vele.A férjem már teljesen ki van tőlem.

Nem lehet,hogy tisztaságmániások lettünk?

Ameddig dolgoztál,addig is így láttad a lakást vagy csak amióta otthon vagy a picivel?


Nálam be szokott jönni,hogy ilyenkor valamit átrendezek a lakásban és máris sokkal jobban érzem magam.De sajna ez is csak pár napig tart:(

2009. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De, tisztaság és takarításmániás vagyok. Amikor dolgoztam, akkor is hetente egyszer jóformán nagytakarítást rendeztem. Most, hogy állandóan itthon vagyunk és itt vannak a babás dolgok is, valahogy viszont nem megy az, hogy tüchtig rendet és tisztaságot tartsak, ami nagyon zavar, mert én abban érzem jól magam. És most nagyon távol állok tőle. Az én

férjem is totál kész van tőlem, egyik nap pl elvitte magával munkába a pórszívót, hogy ne takarítgassak már aznap. :)

2009. ápr. 14. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!