Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb? Délelött gyümi,...

Melyik jobb? Délelött gyümi, délután a tejpép vagy forditva? 8 hós baba

Figyelt kérdés
Eddig délelött kapta a gyümit, uzsira a pépet de nem tudom megforditsam e mert a pép táplálóbb és akkor jobban bírja talán ebédig?! Péphez is szoktam gyümit tenni mert úgy szereti jobban. Délben és vacsira főzeléket kap. Szopizik is.
2010. jan. 1. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
csináld úgy, ahogy eddig
2010. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő,hogy inkább délelőtt kapjon gyümölcsöt,mert ha du.kap és nem emészti meg akkor fájhat este a hasa.Remélem segítettem.
2010. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem uezt mondta a védőnő, mint az előző írónak.
2010. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OK! Köszi válaszokat!
2010. jan. 1. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugy adom reggel a gyümölcsöt,hogy pici kis vajas kenyérkékre rakom a reszelt almát,banánt...igy eszik gyümölcsöt is és táplálobb is.pERSZE NEM TUDOM ADTÁL E MÁR KENYERET ÉS VAJAT NEKI?
2010. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, még nem adtam neki kenyeret.

Meg a darabosabb kajátol is fuldokol köhög szegény, nem tudom mit szólna egy darabka kenyérhez.

Te adod a szájába, vagy már felcsipegeti a babád?

2010. jan. 1. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A darabos kajához: 9 hós elmúlt a babám és még egy fél rizszsem méretű ételtől is majd megfulladt. aztán egyik nap nem volt hajlandó semmi régi kaját elfogadni... teljesen kétségbeestem és kapott kínomban vajas kenyeres katonákat. hááát, zabálta... ő vehette el a tányérról nem én etettem és ezt élvezte! Azóta kenyeret eszik és egyik napról a másikra megeszi az 1 éveseknek való kajákat nagy darabokkal benne. Előtte való hétig pedig MINDENT agyon kellett neki turmixozni. Ezt csak azért írtam le, h ne erőltesd, meg fog rá érni!
2010. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, amúgy az előbb a 19:52-es voltam.
2010. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2010. jan. 2. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!