Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőt már lehet...

Hordozókendőt már lehet használni? Milyen árban vannak?

Figyelt kérdés

Másfél hónapos a kisfiam, s úgy vettem észre, jobbat alszik a vállamon, nyugodtabb, ha érzi a testem melegét, de a derekam, kezem leszakad a több órás tartogatásban. Napközben vagy így vagy kocsiban hajlandó csak aludni. Persze mellettem többet alszik, mint bármi másban. Lehet már ilyenkor hordozókendőbe tenni? S ettől remélem a napjaim sem lesznek ilyen fárasztóak, s több időm is lesz ez mellett a házi teendőimre is. S kb milyen árban kaphatók (új és használt egyaránt érdekel). Illetve vásárlása során, mire érdemes odafigyelnem.


Köszönöm előre is.


2011. aug. 16. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem Nandu kendőm van dvd-t is kaptam hozzá így azon tanultam meg a megkötést. Kb 10 ezer forint körül van, de biztos használtan olcsóbb. Nagyon szuper, ha ilyen a babád az enyém is szereti a test melegét csak így alszik akkor nagyon jó választás. A többi kendőt, hordozót nem ismerem.

Jó azért is mert jól nyúlik és tartja, támassza a baba gerincét és nem vág be a bőrébe és a tiedbe sem.

2011. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy születésétől használhatod és XXL-t vegyél akkor is, ha nagynak tűnik.
2011. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pici babáknak vannak rugalmas kendők is. Használtan vaterán is van egy csomó.
2011. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen picikének csakis RUGALMAS HORDOZÓKENDŐT vegyél!!!

És neked is könnyebb bánni vele.

Én 5 hetes korától használom a kendőt, liliputi van.

Ez a minőségi kendők közül az, ami e legjobb árban van, én ahogy nézegettem. A nandun nagyon sokan túl akarnak adni, elég, ha csak megnézed a vaterát, egyebet...

A liliputiból ha találsz, méretet is könnyebb választani:

két méret van

S - 5m

L - 5,5m

De ha nem akarsz bonyolult hadműveleteket a kendővel, vagy nem vagy extrém nagy darab, akkor mindegy melyiket választod (amelyiket találsz olcsóbban:)


Én 180 magas vagyok, és 90 kiló, de nekem is elég az S méret.

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Nandu is rugalmas kendő és pár nap alatt profin fél perc alatt beleteszem a gyerkőcöt.
2011. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mei-tei jobb mint a kendő. egyszerűbb és 0 hónapostól lehet használni. nézz utána hátha megtetszik
2011. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs mei-tai
2011. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már beleteheted szövött és rugalmas kendőbe is, de a rugalmas kényelmesebb a babának.

Amúgy nekünk is mei tai van. :)


Utolsó!

Azért ezt így kijelenteni, hogy a mei tai jobb... hát... Szerintem ez egyén-függő. Nekem tetszett, hogy nem kell annyit kötözgetni. De van, akinek azért tetszik a kendő, mert azt nagyon sokféleképpen meg lehet kötni.

2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igazad van bocsánat. nekem jobban bejött a mei-tai
2011. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!