Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás ideje...

Szeparációs szorongás ideje alatt éjszaka rosszul alvó babáknál hozhat változást ha anyukája velealszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos és nagyon úgy néz ki beleléptünk a szeparációs szorongás korszakába. Napközben ha nem lát sírva fakad, viszont jól alszik. Éjszakák azonban katazstrófák,van hogy óránként is felébred. Ha együtt aludnánk javulhatna a helyzet?? Mik a tapasztalataitok??
2011. aug. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Időszakosan igen. Viszont amikor majd valamikor szeretnél újra párod mellett aludni, nagyon nehéz lesz. Ráadsául így feladnád a pároddal töltött éjszakát, kissé olyan, mintha a gyereked lenne a férjed.
2011. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy este az ágyában alszik és ha éjszaka megébred akkor együtt aludnánk. Nem tudom mi hozhat még változást,ha ez nem. Mert azért lassan 3 hete másfél óránál többet nem alszom,mert annyiszor felébred.
2011. aug. 17. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
együtt alvás, én is mindig átmegyek hozzá éjszaka, de a másik ágyra fekszem, onnan csitítgatom, lepisszegem, általában használ.
2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyancsak 9 hós kisfiam, eddig soha nem ébredt éjszak, pár hete viszont borzasztóan felsírt többször is.

Én is vele egy szobában alszom, de a nagyágyon, ő a kiságyában és mostanra már csak egyszer kétszer ébred, de hallja a hangom és 2 perc alatt vissza is alszik.

Nekünk segített, aztán majd idővel vissza cuccolok. Férjem megérti....

2011. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem javult


igaz mikor már 2 gyerköc volt kicsit macerás volt ha a nagyobb is átjött

viszont tudtam aludni éjjel

ha felriadt és megérezte h mellette vagyok simán vissza aludt mind a kettő

2011. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!