Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő múlva "áll vissza"...

Mennyi idő múlva "áll vissza" a kutacs ha behorpadt, és utána többet iszik?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem. Kiszáradt a babám,honnan tudom, hogy már nincs kiszáradva, gondolom nem ugrik rögtön vissza.
2009. ápr. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem de azért szerintem egy fél óra alatt visza kell szerintem, de az is lehet hogy rögtön. Miből gondolod amúgy hogy kiszáradt? Orvos mondta? Mert nekünk is volt hogy beljebb volt de nem volt kiszáradva. Mondjuk nem tudom nektek mennyire van bent, nekünk azért nem volt vészes, csak tapintható. De pont kórházban voltunk más miatt és a nővérkét kérdeztem és azt mondta nem gáz.
2009. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
doktornő mondta, de egyben csökkentette is azt, hogy mennyit ehet, így teáztatok.. félek,hogy kiszárad, nem akarom folyton a combiját nézni, főleg most, hogy elaludt, kb fél hat óta alszik, de az aluszékonyság is a kiszáradás jele.. mikor veszem észre a javulást?
2009. ápr. 14. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is többször előfordult behorpadás, tápszeres a babóm, de vizet meg ritkán, de akkor sokat iszik. Max 15 percen belül visszaáll a kutacs.

Egyébként a kutacs nem csak a szomjúságtól horpadhat be, hanem az erőlködéstől is, bár az 2-3 percen belül visszaáll.

2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A combiján mit nézel?
2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor mitol van behorpadva a kutacsa?


combja ha ráncos, akkor tuti ki van száradva


5 kilós a bébi, 750et ehet naponta, ma már csak 40et a tápiból, szegényke.. (doktornéni előtt 780-800at evett, nem tudom milyen lesz ez a "visszafogas", meg hogy fog beválni a tea

2009. ápr. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!